Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Anty
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie


Seria filmów o niebezpieczeństwach szczepień

 

Poniżej skrótowe przedstawienie pracy jaką wykonał bezinteresownie Jerzy Zięba w zakresie rozpoznania zagadnienia szczepionek i udostępnił publicznie.

To długa seria filmów edukacyjnych pt. "Szczepionki - mało znane naukowe fakty" na vimeo (są kopie na YT), która punkt po punkcie i cierpliwie wyjawia całe zakłamanie z tym związane oraz liczne niebezpieczeństwa szczepień. Całość jest oparta na oficjalnych ale skrywanych dokumentach, badaniach naukowych i opiniach specjalistów.
Jest to materiał wstrząsający i jednocześnie druzgocący dla oficjalnej propagandy. Potem były jeszcze liczne omówienia w pojedynczych pogadankach, ale tu skupmy się na zasadniczym materiale.
Najpierw była zapowiedź tej serii, a w odcinku 1  Autor apeluje w nim o cierpliwość, ponieważ seria jest długa i zaczyna się od wprowadzenia, które jeszcze nie mówi wprost o szczepieniach - pokazano szersze groźne zjawisko.

Ponieważ filmy te nie mają tytułów, to zrobiłem ich "indeks" (skrótowe i zgrubne określenie treści
).
Każdy filmik ma ok. 30 minut.

 1. Wstęp do serii. Mało znane fakty o mikrogleju w mózgu, jego pobudzeniu przez szczepienia i skutkach zdrowotnych, które mogą objawić się po dłuższym czasie.

 2. Cd. o mikrogleju, stany aktywacji, zagrożenia - zwłaszcza u dzieci, nadmiary glutaminianu i ubytek glutationu i GABA, skutki neurologiczne, kwestia stymulantów w szczepionkach i w żywności (np. glutaminian sodu, zmieniony gluten, wiele innych), niektóre objawy poszczepienne

 3. Cd. o zjawiskach w mózgu, wrażliwość mikrogleju w czasie (lata) i skutki zdrowotne, przypuszczalne przyczyny zaburzeń rozwoju i niezrozumiałych dotąd chorób przewlekłych (z tego powodu i w wyniku szczepionek), nawet po kilkudziesięciu latach (u osób starszych)

 4. Porównanie zdrowia dzieci zaszczepionych i niezaszczepionych na korzyść tych drugich (badania), korelacja z zaburzeniami neurologicznymi, o toksycznych dodatkach do szczepionek wg FDA, o dynamice rozwoju mózgu, której nie wolno zakłócać w pierwszych  latach dzieci versus zalecenia GIS dot. kalendarza szczepień, o szczepieniu kobiet w ciąży, o braku naukowego uzasadnienia narzuconego kalendarza szczepień

 5. Długotrwający świąd poszczepienny, uczulenie na aluminium w szczepionkach i nie tylko (prace naukowe), adjuwanty, akumulacja neurotoksyn w mózgu, szereg efektów zatrucia ze strony aluminium, po co daje się aluminium, mimikra molekularna, autoimmunoagresja, przyczynki rozwoju autyzmu

 6. Szczepionki z dodatkiem aluminium a neurodegeneracje, choroby mięśni, zaburzenia poznawcze (mowa, pamięć, postrzeganie, myślenie, liczenie...), chroniczne zmęczenie, podkliniczne stany zapalne, skutki odroczone w czasie, o skandalicznych obecnych procedurach kwalifikacji dzieci do szczepień

 7. O glifosacie w szczepionkach, niedostatki i błędy badań szczepionek, o tzw. dowodach anegdotycznych

 8. Skład szczepionek a ich niebezpieczeństwo w świetle prac naukowych. Wpływ aluminium, rtęci, białek, formaldehydu, mykoplazmy,...z efektem synergii. Nieznajomość dokładnego składu przez samego producenta ze względu na procedury wytwarzania. Wyniki badań włoskich wykazujące, że WSZYSTKIE badane szczepionki są zanieczyszczone szkodliwymi składnikami, które nie były zadeklarowane przez producentów. Wywoływanie chronicznych stanów zapalnych i zmienianie DNA. Nieodpowiedzialność służb.

 9. Nie respektowanie europejskiej Zasady Ostrożności. Po co stosuje się aluminium w szczepionkach i co wywołuje - filmik poglądowy. O produkcji szczepionek, która nie zapewnia jednorodności składu i dodatkowe niebezpieczeństwa, które z tego wynikają.

 10. O retrowirusach w szczepionkach, badaczach Judy Mikovits i Franku Ruscetti. Retrowirusy jako element broni biologicznej. Wpływ retrowirusów na modyfikację DNA, która przenosi przez pokolenia. Nieprzewidywalne, chaotyczne skutki. Obszerna wypowiedź dr Mikovits.

 11. Cd. o retrowirusach, powiązanie z nowotworami, o genetycznym modyfikowaniu dzieci przez retrowirusy, korelacja z promieniowaniem elektromagnetycznym, o broniach biologicznych, o wirusie SV40, o obecnych trudnościach zdiagnozowania wielu chorób z nieznajomości przestawionych tu zjawisk, ogromne zagrożenie zdrowia społecznego, o konferencji szczepionkowej  w Warszawie w listopadzie 2017

 12. Wykorzystywanie tkanek z abortowanych dzieci (ale jeszcze żywych) do produkcji szczepionek (cz. 1) - sposoby pobierania tkanek i namnażania wirusów, lista szczepionek tak wytwarzanych dostępnych w Polsce, kwestie etyczne

 13. Wykorzystywanie tkanek z abortowanych dzieci do produkcji szczepionek (cz. 2), o wprowadzaniu obcych DNA do komórek macierzystych szczepionego

 14. Co oznacza podanie dziecku wirusa w szczepionce, zwłaszcza wieloma wirusami na raz, o toksynach w szczepionkach

 15. O wpływie szczepień na cukrzycę I i II, otyłość i syndrom metaboliczny

 16. Badania dra Endrew Mouldena na temat objawów neurologicznych u dzieci po szczepieniach (mikroudary itp.)

 17. O schorzeniach przewlekłych jelit (zwłaszcza u dzieci) i związku ze szczepieniami  (obserwacje dra A. Wakefielda)

 18. O FDA, farmacji Rockefellerowskiej, o złotym standardzie badań klinicznych i jak jest on omijany, o kłamstwach na temat przeprowadzonych badań ...

 19. O rzekomych badaniach klinicznych, o szczepionkach HPV, gardasilu, cervarix... - nigdy nie powinny być dopuszczone do stosowania (najbardziej toksyczne), nierozpoznane długofalowe skutki

 20. Jak typuje się odmianę wirusa grypy na dany sezon - ruletka i kpina, czy szczepionki są badane?

 21. O rzekomych badaniach klinicznych szczepionek i braku dowodów ich bezpieczeństwa oraz skuteczności. Absurdalne zalecenia dot. kogo szczepić.

 22. Szczepionki przeciw grypie zwłaszcza podawane kobietom w ciąży - zagrożenia.

 23. Szczepionki przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (WZW B) - zagrożenia

 24. Cd. o szczepionkach na WZW, o kłamstwach MZ o bezpieczeństwie szczepionek

 25. Wpływ szczepionek na płodność, ciążę i laktację, szczepionka przeciw gruźlicy, o glutenie

 26. Borelioza, szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu

 27. Badania wykazujące niebezpieczeństwa stosowania szczepionek (są!), zakłamywanie faktów w gł. nurcie mediów

 28. "Dyskusje naukowe". Co producenci szczepionek sami mówią o swych produktach (nie wiedzą jak się zachowują ani co do końca zawierają). O NOPach i ich skali - jak się zbiera zgłoszenia. Manipulacje i kłamstwa administracyjne.

 29. O manipulacji statystykami NOP, wpływ szczepionek na przerost ciała migdałowatego w mózgu i jego efekty,  manipulacje publikacjami naukowymi, pytania do kalendarza i procedury szczepień (jako oręż rodzica dziecka wobec lekarza). Gdzie jest poważne zagrożenie zdrowia i życia, powinna być wolność wyboru - w innym przypadku szczepienia pod przymusem są czynem o charakterze kryminalnym. Bezkarność urzędników.

 30. O statystykach NOP, neurologiczne objawy poszczepienne u dzieci widoczne w zachowaniach. Psychotropy na depresję u ... 4-letnich dzieci! Demencja starcza u nastolatków! Wysyp dziwnych chorób u dzieci i młodzieży. Objawy, których się nie rejestruje. Powstaje społeczeństwo chorych dzieci. Gdzie są media, przedstawiciele różnych religii, urzędnicy powołani do ochrony obywateli?

 31. Cd. o "ordynarnym" manipulowaniu danymi dot. szczepień, które miało wykazać że "szczepionki zbawiły świat". O tuszowaniu przez 50 lat lawiny zachorowań na Polio po szczepieniach versus np. metoda dr R. Klennera. O różnych metodach leczenia Polio (jako przykład). Dane dotyczące różnych chorób wieku dziecięcego i grypy wskazujące, że szczepionki ich nie powstrzymały - przeciwnie - zwiększyły zachorowania i śmiertelność. Podane źródła.
 32. Obecność przeciwciał w organizmie nie oznacza skuteczności szczepionki. Wszystkie badania skuteczności szczepionek nie spełniają kryteriów badań klinicznych i wymogów bezstronności. Brak prawidłowych badań bezpieczeństwa szczepionek oraz interakcji ich składników z lekami - versus przymus szczepień. Paradoksy i pokrętność stanowiska naukowców. Wymagania na szczepionki wobec wymagań na suplementy.
 33. Lawinowy wzrost autyzmu, 50% dzieci w USA ma choroby chroniczne, ale nie ogłasza się epidemii. W Polsce naśladujemy amerykański system szczepień. Podsumowanie czynników zagrożeń ze strony szczepionek. Producenci szczepionek poza wszelką kontrolą i odpowiedzialnością. O systemach odszkodowawczych. Przygotowuje się ponad 300 nowych (absurdalnych) szczepionek.
 34. Co robić gdy dziecko już zachorowało na odrę, różyczkę lub świnkę? Co robić gdy są powikłania poszczepienne? Są one źle leczone. O roli temperatury, witaminy D i C.
  Co to jest sepsa i jak można ją opanować. Szczepienia nie zabezpieczają przed sepsą.
 35. (ostatni odcinek serii). Skala żniwa sepsy. O lekarzach, którzy ratują ludzi przed sepsą ... nielegalnie. “Eksperci” medialni. O chwytach propagandowych i hipokryzji proszczepionkowców. Co rodzice mogą zrobić gdy: nie chcą szczepić dziecka, gdy chcą zaszczepić i gdy wystąpią NOPy. Pytania do lekarza przed szczepieniem. Nawrót do elementarnych czynników zagrożeń podanych w pierwszych odcinkach. Hołd dla dr Elżbiety Dąbrowskiej.

Później powstał film #36 (w tym przypadku ok. 2h) - raport na temat szczepionki MMR (odra, świnka i różyczka) - o ciemnej stronie zagadnienia: https://youtu.be/GVLnHzlL10Y  (lub przedostatni - na dziś - film na https://jerzyzieba.com/szczepienia/).

Wszystkie filmy są "mocne", ale jeśli nie masz aktualnie czasu - zobacz przynajmniej nr 8.
Są też bardzo ważne - ze względu na zdrowie i przyszłość Narodu. Dodam od siebie - także ze względu na możliwość ograniczenia lawiny cierpień dzieci i ich rodziców, potem poszkodowanych dorosłych oraz ze względu na olbrzymie niepotrzebne koszty leczenia i utrzymywania niepełnosprawnych.
Obecnie cały cykl prezentacji można śledzić na stronie autora http://jerzyzieba.com/szczepienia/
.

Powyższy tekst jest fragmentem szerszego wpisu z marca 2018 r. - Jeszcze o JZ.

PS.
1.
powiedz o www.LepszeZdrowie.info innym...
2 .Aha, sprawdź, proszę, co się kryje pod ikonkami (bannerami) na prawym marginesie.
 

 

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-19    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                     Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                        
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia. Patrz Zastrzeżenie.