Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Anty
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Wirus SARS-CoV2 - inne spojrzenie

(artykuł dyskusyjny)

Chociaż cały świat kręci się wokół niebezpieczeństw tytułowego wirusa oraz antidotów na niego, jednocześnie pojawia się dyskusja, czy w ogóle taki wirus istnieje, a zawężając - czy został wyizolowany.

Nie jestem wirusologiem ani mikrobiologiem, więc trudno mi to samodzielnie rozstrzygnąć. W nauce i życiu ważne jest przedstawianie różnych opinii. De facto 99% ludzi polega na opinii innych, w danym przypadku specjalistów, dziennikarzy lub polityków. Jednak główna narracja, która zagłusza wszystkie inne, bywa bardzo stronnicza i to w większości spraw dotyczących medycyny w modelu alopatycznym, tego kształtowanego od około 100 lat pod dyktando scenariusza wymyślonego przez Rockefellerów i akolitów. Nie dowierzam takim specjalistom, a tym bardziej ich propagandowym tubom. Działają często pod zamówienie - nawet polityczne, oraz mają konflikty interesów z firmami farmaceutycznymi.

Czy wyizolowano wirusa SARS-CoV2, to zagadnienie nie nowe. Pierwsze (?) doniesienia o izolacji pochodziły z Chin już z początku 2020 roku, podejrzanie szybko.
Także właśnie stamtąd odezwał się jeden z ostatnich głosów - naukowca chińskiego dr Wu Zunyou, sygnalisty z chińskiego CDC (wywiad live w NBC), który twierdzi, że nie miało to miejsca.
Podałem za Steffen Rowe z Life Force - zastępcą dyrektora GIA (Global Intelligence Agency, która ma wgląd w tajne raporty i stanowisko wywiadów, które wiedzą o przekrętach związanych z "pandemią"). Fragment tutaj. A kolejne doniesienia z tego źródła ujawniają dalsze manipulacje - gdy to piszę ostatnie znajdziesz tutaj, a transkrypt angielski tutaj https://gforce.network/post/view/37397.

Wiadomo też, że trop pochodzenia wirusa z bazaru rybnego w Wuhan był błędny (osobny temat, którego tu nie rozwijam).
Te informacje wzbudziły negatywne komentarze, w tym pewnego mikrobiologa na twitterze. Podał mi poniższe kontrprzykłady:

https://ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7045880/pdf/ophrp-11-3.pdf 
https://nejm.org/doi/pdf/10.1056/NEJMoa2001017
https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/6/20-0516_article
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32237278/
https://clinicalmicrobiologyandinfection.com/article/S1198-743X(20)30170-1/fulltext
https://theconversation.com/i-study-viruses-how-our-team-isolated-the-new-coronavirus-to-fight-the-global-pandemic-133675.

Niniejszy wpis jest próbą szybkiej odpowiedzi (w krótkiej przerwie wakacyjnej) na ten krytyczny komentarz.

Pierwszy artykuł pochodzi z chińskiego CDC. Nie dowierzam oficjalnym komunikatom sieci CDC, ponieważ wielokrotnie manipulowały danymi, zmieniały stanowisko, oraz realizują agendę "wyszczepienia" wszystkich - mimo że szczepionki nie przeszły jeszcze  testów wg norm naukowych. Drugi to też wczesny raport, bo z lutego 2020, z Korei. Itd. Nie będę dalej tych artykułów komentował, ponieważ nie mam dostatecznej wiedzy szczegółowej.
Oczywiście są i inne podobne komunikaty, także z Polski, np. ten z kwietnia 2020 o wyizolowaniu i uzyskaniu sekwencji przez polskiego naukowca.

Niewątpliwie mocarstwa (i nie tylko) pracują potajemnie nad bronami biologicznymi (mimo oficjalnych moratoriów i zakazów). Relacjonowała to z pierwszej ręki dr Judy Mikovits, wiadomo o laboratorium mikrobiologicznym w Północnej Karolinie (USA), które współpracowało nad sztuczną modyfikacją/dodatkiem do wirusa - "gain of function" (patrz np. https://pubmedinfo.org/2020/11/23/jak-sars-cov-2-zmodyfikowano-w-laboratorium/ i filmy https://youtu.be/tjoU8SC1oN8, http://www.prisonplanet.pl/polityka/koronawirus_wyprodukowany,p1213168069, itd.), co miało wirusa  uzłośliwić. Do tematu wciąż powraca redaktor Witold Gadowski w swych komentarzach tygodnia, podając dużo danych źródłowych (na swej stronie www.gadowskiwitold.pl ), których jakby nie widzą nasi "specjaliści" (od propagandy?).

Te tropy pokazują, że pracowano nad strukturą wirusa, co może świadczyć, że był wyizolowany lub sztucznie stworzony, chociaż nie koniecznie do końca określono cały genom.
Co do wyizolowania, należy odróżnić wyodrębnienie wirusa z tkanki chorego człowieka od laboratoryjnych działań na materiale genetycznym - bez związku z istniejącymi zachorowaniami oraz z materiałem zanieczyszczonym obcymi białkami i/lub w ramach podstawowych badań naukowych. Tylko to pierwsze podejście powinno być podstawą dalszych działań epidemiologicznych i leczniczych.

Podobnie, produkt Pfizera i innych "szczepionek" na koronawirusa nie jest klasyczną szczepionką, ale genetyczną modyfikacją wirusa.

Nie kwestionujemy tutaj istnienia jakiegoś patogenu (-ów), który jest sprawcą odnotowywanych ciężkich przypadków, ale chodzi o to czy jest on naturalny czy sztuczny i jaki jest jego charakter (wirus, toksyna, grzyb, ...).

Doceniam pracę mikrobiologów, ale powinna ona służyć nauce i ludziom natomiast nie być alibi dla nieczystych działań biznesowych i politycznych, co się niestety obserwuje.

Chociaż widziałem wiele artykułów podających w wątpliwość naukowe podstawy obecnych działań przeciw pandemii, dalej oprę się na obszernym artykule z https://www.fluoridefreepeel.ca/ (kalifornijska organizacja tropiąca skażenia środowiskowe oraz w preparatach medycznych)

https://www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/
czyli
FOI [Freedom of Information] ujawniają, że instytucje zdrowia/nauki na całym świecie nie mają żadnych zapisów dotyczących izolacji/oczyszczania SARS-COV-2, nigdzie i kiedykolwiek.

Obszerny raport pokazuje, że spośród wielu raportów ("responses from 79 institutions in 22 countries/jurisdictions"):  "Every institution has failed to provide even 1 record describing the isolation aka purification of any 'COVID-19 virus' directly from a patient sample that was not first adulterated with other sources of genetic material".
[Odpowiedzi z 79 instytucji w 22 krajach/jurysdykcjach: Każda instytucja zawiodła w dostarczeniu chociaż jednego zapisu opisującego wyizolowanie czy oczyszczenie jakiegokolwiek 'wirusa COVID-19' bezpośrednio z próbki pobranej od pacjenta, która nie byłaby wcześniej połączona z materiałem genetycznym z innego źródła]

Dość powszechna opinia, że nie ma wyizolowanego wirusa wzięła się z wielokrotnych odpowiedzi CDC na zapytanie publiczne.
W ww. raporcie czytamy:
"On March 1, 2021 once again the CDC made clear that they still have no records of “SARS-COV-2” isolation performed by anyone, anywhere on the planet, ever…"
a później (w skrócie) szereg dalszych odpowiedzi aż do dziś o braku dokumentów i dowodów o wyizolowania wirusa (także innych określanych jako Ebola, HPV, grypa, MERS, itd.) z tkanek pacjentów.
Podane są facsimile oficjalnych pism z indagowanych instytucji.

Ale na CDC się nie kończy, np.
"Anthony Fauci’s National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID) failed to provide/cite any record of 'SARS-COV-2' purification from a patient sample by anyone, anywhere. 

Dalej pokazano, jak różne narodowe instytucje zdrowia szeregu krajów też nie potrafiły wykazać że wirus wyizolowano. Wiele z tych krajów nie prowadziło takich badań i polega na opinii i rekomendacji organizacji międzynarodowych.

W zasadzie ten obszerny artykuł powinien wystarczyć by pokazać iż wątpliwości - moje i wielu innych osób są uzasadnione. Uzupełnieniem ww. jest następny artykuł z tej samej instytucji:
82 health/science institutions globally all failed to cite even 1 record of “SARS-COV-2” purification, by anyone, anywhere, ever.

Warto przypomnieć znaną historię z wirusem odry w Niemczech, gdy nie potrafiono przed sądem udowodnić jego istnienia  i sądowi nie pozostało nic innego jak uznać, że on nie istnieje.

Zachodzi zatem uzasadnione pytanie - co wykrywają różne testy stosowane u pacjentów oraz na jakiej podstawie tworzy się "szczepionki", skoro nie ma punktu odniesienia?
Ostatni wpis na Operation Disclosure ma znamienny tytuł Nie ma wirusa - nie ma szczepionki, a w środku znajdziemy wyjaśnienie.

Wielu znanych niezależnych naukowców lub tych, którzy nie ulegli dominującej narracji, wydało negatywne lub krytyczne oświadczenia i opinie o owej izolacji jak:  Dr. Andrew Kaufman, Dr. Thomas Cowan, Sally Fallon Morell,  prof. Dolores Cahill, ... oraz dziesiątki innych ze światowych ruchów na rzecz dobrowolności szczepień, demaskujących fałszerstwa "pandemii" i wolnościowych.

Mały dodatek

By dodać pikanterii całej sprawie można przywołać wątpliwości bardziej podstawowe (kontrowersyjne?):

1. Czy mamy do czynienia z wirusem, a może raczej z naturalnym zjawiskiem egzosomów?

2. Czy wirusy w ogóle istnieją?

3. Kto miał rację w historycznym sporze między Luisem Pasteurem a Antoine Bechamptem?. Czy to zarazki są przyczyną chorób?

Nie będę tutaj tego rozwijał, więc krótko:

W zakresie (1) zobacz np. "egzosomową teorię wirusów" i inne hipotezy jak powstają "pandemie" i jak się rozprzestrzeniają  - prelekcja z polskimi napisami  (dr Thomas Cowan).

Odnośnie (2) przywołam prace i wystąpienia dra Zacha Busha, który wyjaśnia pojęcie wiromu i omawia krytyczne różnice odnoszące się do zdrowia ludzi i innych organizmów żyjących na naszej planecie zależne od genetycznej aktualizacji przenoszonej przez wirusy. Zobacz np. 3 filmy doktora na stronie
http://wysocki-wojciech.cba.pl/2020/09/29/dr-zach-bush-3-filmy-o/ , m.in.  ciekawe informacje pod hasłem Jakie korzyści dają nam wirusy - https://youtube.com/watch?v=JJx_SbBOWkA.
Wykazuje, że wirusy
nie są bezpośrednią przyczyną pandemii. Mówi także, że jednym z głównych powodów epidemii chorób w naszych czasach jest zanieczyszczenie środowiska i oderwanie ludzi od życia zgodnego z naturą.
Ponieważ tego rodzaju "niepoprawne" filmy potrafią znikać z YT, podaję jeszcze parę innych adresów:

https://www.bitchute.com/video/JfueqhHYtCTD/

https://youtube.com/watch?v=UKcULdWnXvg

https://youtu.be/n7LK4VBVC6s.

Odnośnie (3) - praktyka pokazuje, że to środowisko (zwłaszcza jego zatrucie) jest determinantem chorób "zakaźnych" a nie bakterie i wirusy - odporny organizm radzi sobie z miliardami różnych bakterii, a bez większości z nich nie moglibyśmy żyć. Chyba że mamy do czynienia z wyrafinowaną bronią biologiczną. Ale w takim przypadku wiara w skuteczność szczepionek jest jeszcze mniejsza. Większą nadzieję pokładałbym w antidotum przygotowanym przez samych twórców takiej broni.
Zagadnienie teorii zarazka jest podnoszone w wielu pracach (na mojej stronie np. powołane są w Kowidowe książki, niektóre z nich), a w sposób popularny podsumowane już przed laty w książce "Szczepienia - niebezpieczne ukrywane fakty" (Vaccination the "Hidden" Facts) Iana Sinclera.

Opr. L. Korolkiewicz

PS. ten artykuł ma przybliżone tłumaczenie na angielski z https://locusmind.com/blogs/21046/SARS-CoV2-virus-a-different-view  - osobny wpis blogowy, przy czym czytelnik międzynarodowy powinien wziąć pod uwagę polskie otoczenie i publikacje do jakich miałem dostęp.Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.