Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Anty
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Jeszcze o PCR            

O "teście" PCR stosowanym powszechnie, zwłaszcza w 2020 r., do wykrywania zakażenia przez SARS-Cov2, na naszej stronie było już parę razy, z podkreśleniem że jest o droga prowadząca do fałszywej oceny sytuacji oraz rozkręcająca przekaz i działania dotyczące rzekomej pandemii, a rodząca rzeczywistą pandemię strachu. Patrz np. Oskarżamy, Doktor dwóch fakultetów o pandemii, ...
W prawie każdej z książek wymienionych w wykazie Kowidowe książki były o tym rozdziały lub szersze komentarze, a szczególnie tematowi była poświęcona 2. części "Fałszywej pandemii".
Dla osób, które nie czytały niczego z tych opracowań lub nadal wątpiących, co do niewiarygodności "testów" PCR, przywołam poniższe wybrane artykuły.


FIASKO NAUKI: portugalski sąd orzekł, że testy PCR są niewiarygodnymi, niezgodnymi z prawem „dowodami” rzekomych zakażeń Covid-19

SCIENCE FAIL: Portuguese court rules PCR tests are unreliable, unlawful “evidence” of alleged Covid-19 infections , November 19, 2020.
W przypadku zablokowania - omiń cenzurę, udostępniając ten link: https://www.hangthecensors.com/475607.html.

W tłumaczeniu dodałem parę własnych uwag w przypisach - oznaczenie w tekście [  ] .

______________________________________

Poddawanie ludzi kwarantannie opartej wyłącznie na „pozytywnym” teście PCR nie jest już zgodne z prawem w Portugalii, dzięki decyzji sądu orzekającej, że test jest z natury niewiarygodny, a tym samym oszukańczy dla celów podejmowania decyzji politycznych.

Cytując Jaafara i wsp. 2020 sąd ustalił, że test PCR daje różne wyniki w zależności od poziomu wiremii danej osoby, a także liczby zastosowanych cykli. W konkluzji sąd napisał, że:

„… Jeśli ktoś uzyska pozytywny wynik testu PCR przy zastosowaniu progu 35 cykli lub wyższego (co jest regułą w większości laboratoriów w Europie i USA), prawdopodobieństwo zakażenia tej osoby jest mniejsze niż 3%, a prawdopodobieństwo, że ten wynik jest fałszywie dodatni, wynosi 97%.”

Innymi słowy, osoby, które zostaną przetestowane za pomocą testu PCR, najprawdopodobniej otrzymają niedokładny wynik, zwykle fałszywie dodatni. Sugerowałoby to, że oficjalne liczby koronawirusa w Wuhan (Covid-19) [ 1 ] są znacznie wypaczone, przez co plandemia wydaje się gorsza niż w rzeczywistości.

O dziwo, wydaje się, że nikt nie wie, jaki próg cyklu dla testu PCR był używany w Portugalii aż do tego momentu. W związku z tym nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, ile osób, które uzyskały wynik „pozytywny”, faktycznie miało koronawirusa z Wuhan (choroba Covid-19).

W Indiach, gdzie standardowy próg cyklu wynosi od 37 do 40, wiarygodność testu PCR jest podobnie mniejsza niż 3 procent, z odsetkiem fałszywie pozytywnych wyników sięgającym 97 procent.

Więcej najnowszych wiadomości na temat koronawirusa z Wuhan (Covid-19) można znaleźć na stronie Pandemic.news.

Test PCR nigdy nie miał na celu wykrycia całych wirusów  [ 2 ]

Sprawa w Portugalii miała miejsce po tym, jak cztery osoby zostały poddane przymusowej kwarantannie przez Regionalny Urząd Zdrowia (RHA). Jedna z tych osób (C) została poddana testowi PCR, podczas gdy pozostałe trzy (A, B, D) zostały poddane „wysokiemu ryzyku narażenia”.

RHA zdecydowała, że ​​wszystkie z nich są „zaraźliwe” na podstawie okoliczności, nakazując im przymusową izolację na zalecany dwutygodniowy okres, który wydaje się wykorzystywać większość rządów.

Osoby te pozwały RHA za oszukańczą naukę i wygrały, ustanawiając precedens dla testu PCR, który, miejmy nadzieję, zostanie odrzucony jako pseudonaukowa szarlataneria, co jest dokładnie tym, czym jest.

Nawet The New York Times powiedział prawdę, ujawniając, że większość osób, które uzyskały wynik „pozytywny” za pomocą testu PCR, jest w rzeczywistości negatywnych i zdrowych.

Dane testowe zebrane w Massachusetts, Nowym Jorku, Nevadzie i innych miejscach pokazują, że ponad 90 procent osób, które uzyskały wynik „pozytywny” w teście PCR, jest całkowicie normalnych i wolnych od chorób.

„Biorąc pod uwagę, jak wiele istnieje naukowych wątpliwości - wyrażanych przez ekspertów, czyli tych, którzy mają znaczenie - co do rzetelności testów PCR, wobec braku informacji na temat parametrów analitycznych testów i braku diagnozy lekarza potwierdzającej istnienie infekcji lub ryzyka, nie ma możliwości, aby ten sąd był kiedykolwiek w stanie ustalić, czy C rzeczywiście był nosicielem wirusa SARS-CoV-2, czy też A, B i D byli w grupie wysokiego ryzyka narażenia na niego, ”Portugalski sąd potwierdził wadliwy charakter testu PCR.

Należy pamiętać, że metoda PCR nigdy nie miała być stosowana jako narzędzie diagnostyczne , tak jak jest wykorzystywana w testach na koronawirusa Wuhan (Covid-19).

...

W istocie, jeśli test PCR jest przeprowadzany na osobie odpornej i okazuje się „pozytywny”
(dodatni), to, co faktycznie wywołuje, jest być może „szczątkową częścią genomu wirusa”.

„Nawet jeśli zakaźne wirusy od dawna nie żyją, test koronowy może dać wynik pozytywny, ponieważ metoda PCR zwielokrotnia nawet niewielki ułamek materiału genetycznego wirusa wystarczający [do wykrycia]” - zauważa dalej Great Game India .

Źródła tego artykułu:

GreatGameIndia.com

NaturalNews.com

 

Przypisy własne

[ 1 ] Skrót myślowy: chodzi o patogen nazwany SARS-Cov2, natomiast Covid-19 jest nazwą zespołu objawów (choroby).

[ 2 ] Zgodnie z opinią twórcy procedury PCR - Karry Mulisa oraz dokumentami CDC.

_________________________________________________________________________

Wady testu powodują złe określenie istnienia choroby i fałszują statystyki

(skracam oryginalny tytuł z artykułu źródłowego:  Sensitive tests mean that many who test positive for Covid barely carry any virus, making it hard to grasp true reach of disease )  3 Sep, 2020.
W tłumaczeniu dodałem parę własnych uwag w przypisach - oznaczenie w tekście [  ] .

Autor: Peter Andrews, irlandzki dziennikarz naukowy i pisarz mieszkający w Londynie. Ma doświadczenie w naukach przyrodniczych, ukończył studia na Uniwersytecie w Glasgow na wydziale genetyki.
______________________________________

Okazało się, że standardowe testy używane w niektórych częściach Stanów Zjednoczonych [ 1 ] do diagnozowania przypadków Covid-19 są niezwykle czułe, bez gwarancji, że zdecydowana większość osób oznaczonych jako „pozytywne” może przenosić chorobę.

Czołowi wirusolodzy w USA byli oszołomieni odkryciami dotyczącymi niedokładności amerykańskiego schematu testowania Covid. Okazuje się, że testy, które dają prosty binarny wynik „pozytywny lub negatywny” nie nadają się do zamierzonego celu, ponieważ nie mówią nam nic o zaraźliwości każdej osoby.

Dane z trzech stanów USA - Nowego Jorku, Nevady i Massachusetts - pokazują, że jeśli weźmie się pod uwagę ilość wirusa [ 2 ] wykrytego u danej osoby, nawet 90 procent osób, które uzyskały wynik pozytywny, mogło w rzeczywistości dać wynik negatywny,  być może przenosząc tylko niewielkie ilości wirusa. Jeśli tak, osoby te prawdopodobnie nie byłyby zaraźliwe, nie stanowiłyby zagrożenia dla innych ani nie miałyby potrzeby izolacji - przynajmniej na czas testu.

Stwarza to wyraźną możliwość, że przypadki przedobjawowe, poobjawowe i bezobjawowe mogą zostać złapane w sieć i bez dalszych badań trudno jest stwierdzić, jaki procent stanowią one w sumie.

To delikatna kwestia
Więc jak to się mogło stać? Odpowiedź ma związek z czułością testów PCR (reakcji łańcuchowej polimerazy) na Covid, którą, jak się okazuje, można zwiększyć zgodnie z gustem firm testujących. Większość firm testujących wybrała skandalicznie wysoki limit 40 cykli PCR - co oznacza, że ​​DNA w próbce jest wykładniczo zwiększane 40 razy w celu wzmocnienia sygnału. [ 3 ]

Ale użycie tak absurdalnie czułego testu oznacza, że ​​najmniejsze ślady martwego wirusa [ 2 ], a nawet pozostałości po poprzednich infekcjach, mogą dać wynik pozytywny. Profesor Juliet Morrison, wirusolog z Uniwersytetu Kalifornijskiego, powiedziała, że ​​nawet limit 35 cykli PCR jest zbyt wysoki, nie mówiąc już o 40. Powiedziała, że ​​była „zszokowana, że ​​ludzie pomyślą, że 40 może oznaczać pozytywny wynik”. Ale najwyraźniej prawie wszyscy w amerykańskim funduszu powierniczym Covid przyjęli to na wiarę.

Jeśli znaczny procent testów nie mówi nam nic o prawdziwym statusie kowidowego pacjenta, rzeczywista skala pandemii staje się niemożliwa do oszacowania. Dla wytrawnego znawcy statystyk zawierających „przypadki” Covid nie ma tu żadnych niespodzianek. Prawda jest taka, że ​​nigdy nie było powodu, aby traktować je jako wyryte w kamieniu. Na przykład FDA dopiero teraz została zmuszona do przyznania, że ​​nie mają pojęcia, w jaki sposób różne firmy testujące określają, jakie są testy pozytywne i negatywne: po prostu akceptują wszelkie dane, które otrzymają.

Nie powinno się wymagać, aby jakiś dziennikarz zadał właściwe pytanie, aby to odkryć: wystarczyłaby odrobina zdrowego rozsądku. Czego potrzeba, aby ci zawodowi wirusolodzy porzucili swoje założenia i modele i po prostu zaczęli działać w oparciu o dostępne fakty?

Nie nadaje się do celu?
Trudno byłoby argumentować, że amerykańskie testy Covid są odpowiednie do celu w ich obecnym stanie. Wydaje się, że eksperci opierają teraz każdą decyzję na liczbie przypadków lub ich pochodnych, pomimo widocznego braku związku między zmienną liczbą przypadków a przyjęciami do szpitali i zgonami; z których dwa ostatnie były stosunkowo nieistotne od miesięcy - nawet biorąc pod uwagę niedawne wzrosty w niektórych częściach świata - w porównaniu ze szczytami wiosennymi. Ale wciąż dzwonią w ten dzwonek: coraz więcej testów, by w jakiś sposób doprowadzić nas do ich „nowej normalności”.

To wirus tak zabójczy, że potrzebujesz testu, aby stwierdzić, czy go masz, czy nie. Podobnie brzmi powtarzana wątpliwość wielu sceptyków blokowania, "kowidiotów" i przeciwników maskowania, których jestem zwolennikiem. Coś poszło… nie tylko nie tak, ale kompletnie poszło w kierunku szaleństwa … kiedy potęga światowego establishmentu naukowego została wyszkolona z zapałem Generała Witchfinder na jednej konkretnej mikroskopijnej cząsteczce. Nawet takiej, która najprawdopodobniej cię zabije; najnowsze dane pokazują, że jest to ósma najczęstsza przyczyna zgonów w Anglii i nie zajmuje pierwszej dziesiątki w Walii.

W międzyczasie w Wuhan, pierwotnym źródle tej choroby, imprezy przy basenie idą pełną parą. Wydaje się, że nie martwią się zbytnio testami PCR lub śledzeniem kontaktów, a nawet samym wirusem. Chiński rząd twierdzi, że ich największa blokada była tak niesamowita, że ​​teraz mają zero Covid, co jest najprawdopodobniej biologicznie niemożliwe. Może po prostu przestali testować i postanowili żyć dalej.
Z obrotu wydarzeń widać, że jest mało prawdopodobne, abyśmy zobaczyli taką zmianę w USA czy w Europie w najbliższym czasie.

Myślisz, że Twoi przyjaciele byliby zainteresowani? Udostępnij tę historię!

Przypisy własne

[ 1 ] także w większości krajów świata

[ 2 ] ściślej - nie ilość wirusa, ale ilość materiału genetycznego, który może być nawet tylko cząstką wirusa lub innego składnika biologicznego

[ 3 ] w Polsce i innych krajach nawet do 45, co jeszcze bardziej przekreśla sens wyniku

_________________________________________________________________________

Krytyczne stanowisko o "testach" PCR wyrażone jest też w  raporcie Warsaw Enterprise Institute pt. 
Ani jednej łzy. Ochrona zdrowia w pandemii
(2021), autorstwa lek. med. Pawła Basiukiewicza.
Do pobrania za darmo z adresu pod linkiem tytułu. - plik pdf, 40 stron.

Zagadnieniu PCR poświecony jest zwłaszcza rozdział 4. Oprócz wątków jak w pokazanych wyżej artykułach, omawia też błędne i katastrofalne dla służby zdrowia praktyki administracyjne jakie wynikają ze stosowania "testów PCR" oraz zalecenia ich naprawy.
Tutaj nie omawiam tego materiału, natomiast krótki przegląd całości umieściłem w suplemencie do artykułu Kowidowe książki.

 

Opr. L.K. - Zdrowie i Fitness Dla Ciebie

PS. Czy widziałeś zakładkę nowości? To miesięczne zapisy przeglądów artykułów i wydarzeń.Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.