Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości sierpień 2021            

mirabelki obrodziły
obfitość mirabelek *

Witam i pozdrawiam Czytelników - jeszcze z wakacji!

Uwaga ogólna do tutejszych stron - ze względu na starszą technologię, są dostosowane do czytania na komputerze, na telefonach nie ma dopasowania szerokości.

Nowości sierpniowych na samej stronie jest niewiele (o czym dalej), ale zapraszam do mojego omówienia 3. części "Ukrytych terapii" Jerzego Zięby. Na ok. 750 stronach tej części znajdziemy setki praktycznych wskazówek jak skutecznie radzić sobie z chorobami przewlekłymi oraz zwiastuny nowej ery medycyny - zaskakujące i warte poznania.

Ja kontynuuję zwłaszcza temat covid, ponieważ nasze władze sanitarne chcą wprowadzić znowu pozakonstytucyjne zarządzenia i idą w zaparte wobec multum doniesień z całego świata o tym, że polityka kowidowa jest bez sensu i wyniszczająca. Mój punkt widzenia opiera się zarówno na tych doniesieniach jak i na szerszym spojrzeniu co stoi za taką polityką - globalnie narzucony program zniewolenia i destrukcji, a nie rzekome dobro ludzi.
Gdyby przyjąć, że stoi za tym piramidalna ignorancja tych propagandystów, to na ich wysokich stołkach już to byłoby skrajną nieodpowiedzialnością i winą. Obawiam się jednak, że jest to przede wszystkim zła wola i cynizm.

Aby ogarnąć jak obszerny to temat w porównaniu z płytką propagandą mediów, zachęcam do zajrzenia także do poprzednich nowości strony, np. do nowości lipcowych. Wyjmę z nich jeszcze raz tylko jeden przykład:

...można zakwestionować wyizolowanie koronawirusa z tkanek człowieka ponieważ nikt nie potrafi tego udowodnić (wg dużego zbioru raportów ze świata). http://lepszezdrowie.info/Wirus_SARS-CoV2.htm i inne powiązane materiały.

Jest przybliżona wersja angielska - https://locusmind.com/blogs/21046/SARS-CoV2-virus-a-different-view.
Podobnie i jeszcze mocniej "Nie ma wirusa" - nagranie rosyjskie z polskim tłumaczeniem. https://gloria.tv/post/RBHJA3DhUM8h42naK4kH328rB .

Zatem na jakiej podstawie tworzy się testy i szczepionki? To co najmniej na tyle dyskusyjne, że narracja o wirusie SARS-CoV-2 wygląda na naciąganą w celach niemedycznych...

O pandemii mamy już wiele książek, m.in. patrz w Kowidowe książki, gdzie ostatnio dodałem kolejne.

Na fanpage https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness też niewiele się działo z racji wakacji, ale także dlatego, że w moim wakacyjnym miejscu (wrócę z niego definitywnie chyba w październiku - zależy od pogody) mam tak słaby zasięg i transfer danych (via telefon) że FB okazuje się zbyt wolny i wymagający bym mógł coś na nim robić  (tylko czasami się udaje). Ponadto zraża mnie cenzura, która przybrała skandaliczny wymiar. Podobnie na LinkedIn. Nie można też gwarantować, że podane dalej odnośniki (linki) będą działać - zarówno na FB i TT. Niemniej - zapraszam - były komunikaty, np. o Kongresie Naturoterapii, nagrania J. Pospieszalskiego, J. Zięby, dr Ratkowskiej itp. oraz ważna lista pytań https://szczepienie.info/lista-pytan-do-lekarza-przed.../
Dużo bardziej, chociaż nie całkowicie, liberalny jest teraz twitter, z czego korzystam, tym bardziej że "rusza się" dość płynnie. Konto @etsaman2 - czasem "jadę" ostro...

W tej sytuacji w tym miesiącu ograniczę się do podania wyboru tego, co wrzucałem w tym czasie na twittera i powiem krótko tak: "to się samo komentuje" (powiedzenie Grzegorza Płaczka i tytuł jego książki).
Wybór arbitralny - wg tego, co napotykałem okazjonalnie przy wchodzeniu na platformę, gdzie wpisy są efemerydami na linii czasu. Zostawiam tylko wątek medycyny, bo były też posty z innych zakresów. Oddaję ogólnie zasługę tym, których komentowałem lub cytowałem, chociaż nie zawsze to była "pierwsza ręka", zatem także nie zawsze ich powołuję.
Przyjąłem tę inną formę sierpniowych nowości także dla siebie w tym sensie, że jeśli mi zablokują konto na twitterze (za "niepokorność"), to przynajmniej "uratuję" tę część (co i tak stanowi mały ułamek całości z poprzednich miesięcy).

Od nowszych wstecz, na ogół krytycznie, ale pod koniec będą widomości podtrzymujące na duchu. Słowa podkreślone do deszyfracja znaczków graficznych użytych przez autorów w nadziei, że to ograniczy cenzurę. Zachowuję telegraficzny styl twitterowych wypowiedzi. Niestety - czasami kopiowanie wpisów z TT wprowadza zaburzenia w formatowaniu - przepraszam za mniej elegancką formę, chciałem też zdążyć z tym wpisem przed końcem miesiąca - mniej czasu na "dopieszczanie"  :)

Zamiast motta: Niektórym lekarzom pomyliła się dewiza Hipokratesa ze słynnej przysięgi z dewizą hipokryty.

Wykład. który mógłby zastąpić prawie wszystko, co podaję dalej. Wstrząsające dla wielu, chociaż potwierdzające to, o czym mówią świadomi. Pokazuje wszystkie kłamstwa i niebezpieczeństwa związane z narracją pandemiczną - wg danych naukowych i oficjalnych danych.
Video by Dr. Peter McCullough That Is Changing Minds About the ‘Vaccines’

OSZUSTWO! „Szczepionka” Pfizera nie została zatwierdzona to tytuł artykułu, który pokazuje trop ew. manipulacji jakiej  poddawana jest opinia publiczna. Do weryfikacji.

Do 62% zaszczepionych mRNA wykazuje dowody na zakrzepicę.
https://www.technocracy.news/up-to-62-mrna-vaccinated-show-evidence-of-blood-clotting/ 
"- Niezaszczepieni nie są zagrożeniem dla społeczeństwa - faktyczne zagrożenie stanowią ci, którzy przyjęli preparat". - mówi francuski lekarz dr Christian Perronne wskazując na rosnący problem zaszczepionych w Izraelu czy UK, którzy masowo chorują na C19 i trafiają do szpitala. - https://twitter.com/i/status/1431523823514537984

Fragment wypowiedzi dra P. Witczaka o ryzykach szczepień, zwłaszcza dla dzieci https://vk.com/video643861185_456242001

UWAGA RODZICE! Krytycznie ważne informacje na temat szczepień dzieci (audycja na "Wici Polskie") https://youtu.be/Q8aVWdZ7tOk

FDA Repays Industry by Rushing Risky Drugs to Market
https://www.propublica.org/article/fda-repays-industry-by-rushing-risky-drugs-to-market 
Czyli po prostu to skorumpowana instytucja, która pretenduje do wyroczni, za pieniądze sponsorów farmaceutycznych i już nie liczy się z badaniami, przepisami czy standardami nauki.

@PBoS_ 23 sie
"Pfizer Covid-19 Vaccine Destroys T Cells and Weakens the Immune System"
https://dailyexpose.co.uk/2021/08/23/pfizer-covid-19-vaccine-destroys-t-cells-and-weakens-the-immune-system/ 

@placzekgrzegorz
WAŻNE! Opublikowano raport The American Academy of Pediatrics oraz the Children’s Hospital Association w USA. Z danych zebranych z 47 stanów wynika, że zaledwie 0,00-0,03% przypadków C-19 stwierdzonych u DZIECI zakończyło się śmiercią. SOS
@a_niedzielski  - szczepimy dzieci???

Trudno polubić jako coś pozytywnego w potocznym rozumieniu (tylko tak opcja występuje na TT), ale pozytywne jest pokazanie tej "skuteczności" i "braku powikłań" - https://youtube.com/watch?v=qf0F5RXrjPs

Można by zbyć propagandystów szczepień takim dictum:
'Szczepta się i od nas się odczepta', ale kto ma serce i rozum, ten zdaje sobie sprawę z wielu tragedii i włącza współczucie. Nawet pomijając aspekty prawne. Jeszcze raz:
https://pl1.tv/title/ujawniamy-rozmowy-z-tajnego-forum-lekarzy-ukrywana-prawda-o-szczepieniach/
Czy to nie skandal, upadek wartości?!

Australia. Podczas konferencji prasowej podano, że spośród 141 osób przebywających obecnie w szpitalach: 140 jest podwójnie zaszczepionych, a 1 osoba otrzymała tylko pojedynczą dawkę https://twitter.com/i/status/1430165062044590084
Żadna osoba niezaszczepiona nie wymagała jak dotąd hospitalizacji...

Śmiertelność na covid wśród dzieci wynosi 0,0000001 i jest mniejsza niż od pożarcia przez krokodyla. A komiwojażerowie koncernów już proponują wpisanie preparatu na covid do kalendarza szczepień dla dzieci. Polskie dzieci dostają 48 dawek szczepień, najwięcej na świecie.

Czy są badania, które mówią, że jeśli dziecko (1-17l) będzie zaszczepione, to nie zakaża dalej. Bo to byłby argument, aby szczepić dzieci. Ministerstwo Zdrowia odpowiada-nie ma takich badań (34min). Rozumiecie? https://youtu.be/KJVvK2MKUtg

Decyzja CDC o ograniczeniu rejestrowania infekcji C19 u osób po Strzykawka (które gwałtownie rosną) - tylko, gdy trafią do szpitala lub umrą - oznacza, że ​​nie wiadomo jak wirus rozprzestrzenia się wśród prawie 200 milionów Amerykanów po 1. lub 2. dawkach...
https://t.co/OMwJsvfiS3?amp=1

Dania od 1 października zniesie ostatecznie kowidowe zarządzenia i ograniczenia? Potwierdza zatem status najszczęśliwszego kraju świata? (2. miejsce)
https://unitednetwork.news/content/detail/61241c9bb8e54b0019f7d6ef/Live-at-5-with-Michelle-Mountain-8232021

Officials, experts warn against using COVID-19 vaccine in kids under 12
https://thehill.com/policy/healthcare/569242-federal-officials-experts-say-not-to-use-covid-vaccine-in-children-under-12

Ordynator w jednej z bawarskich klinik ostrzega przed przeciążeniem szpitali z powodu ... komplikacji związanych z masowymi szczepieniami na C19. Wg niego jedną z przyczyn: wysoka liczba zaszczepionych lekarzy, ktòrzy sami doświadczą powikłań, co uniemożliwi opiekę na pacjentami.
https://twitter.com/i/status/1429793484282736642

Jeszcze raz o danych z VAERS, a zwłaszcza tych oficjalnych z UE o olbrzymiej ilości powikłań i śmierci.
"Ostatnia prosta" czy stroma równia pochyła? Robert W Malone, MD
https://rumble.com/vlhugt-shocking-report-out-about-covid-vaccine-injuries.html

Test PCR to katastrofa medyczna, zaprzeczenie wiarygodności i droga do wykończenia cywilizacji w imię urojonej pandemii.
http://salon-informacyjny.pl/test-pcr-to-katastrofa-medyczna-zaprzeczenie-wiarygodnosci-i-droga-do-wykonczenia-cywilizacji-w-imie-urojonej-pandemii/

Australia; PCR testy; Ct ustawione na 40 - 45.
Nic dziwnego, że mają kolejną falę.  https://pathology.health.nsw.gov.au/covid-19-info/sars-cov2-nat

(Wpis) "SZCZEPIENIE DZIECI PRZECIWKO COVID-19 – NIEWIELKIE KORZYŚCI, ISTOTNE RYZYKO"
został zaktualizowany o nowe doniesienia i badania
http://proremedium.pl/2021/07/03/szczepienie-dzieci-przeciwko-covid-19-niewielkie-korzysci-istotne-ryzyko/

https://rumble.com/vlhkwe-irrefutable-evidence-that-sould-send-all-who-knowingly-cooperated-to-prison.html

Dr Witczak UJAWNIA prawdę o NOP-ach i toksyczności. „Nie możemy takich informacji bagatelizować” [VIDEO] https://nczas.com/2021/08/20/dr-witczak-ujawnia-prawde-o-nop-ach-i-toksycznosci-nie-mozemy-takich-informacji-bagatelizowac-video/

Mimo faszyzmu informacyjnego (omnipotencja jednej narracji, poprawności politycznej i sanitarnej) coraz więcej lekarzy odważa się mówić o swoich doświadczeniach, wskazują na inne naukowe dane, realne statystyki, jednoczą się, a w podziemiu leczą skutecznie
https://odkrywamyzdrowie.pl/post/zamykaja-buzie-lekarzom-ktorzy-w-przerazajacej-wiekszosci-i-tak-milcza

To zaszczepieni napędzają ewolucję mutantów uciekających przed szczepionką.
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/08/18/to-zaszczepieni-napedzaja-ewolucje-mutantow-uciekajacych-przed-szczepionka/
wg
https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1427651914443939844

Naukowcy stwierdzili, że u osób, które zachorowały na COVID-19, mimo że otrzymały obie dawki szczepionki, w przypadku wariantu Delta poziom wirusa może być tak samo wysoki jak u osób, które nie zostały zaszczepione.
https://dorzeczy.pl/zdrowie/195562/badanie-osoby-zaszczepione-nadal-moga-przenosic-wariant-delta.html

Naukowcy zauważyli, że wiremia, czyli ilość wirusów w organizmie zaatakowanej osoby, nawet po dwóch dawkach może być podobna, jak u osób niezaszczepionych. Tego nie obserwowano w przypadku wariantu Alpha, który poprzednio dominował w Wielkiej Brytanii.
https://polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-19/badania-spadla-skutecznosc-szczepien-przeciwko-covid-19/?ref=kafle

@placzekgrzegorz 13 sie
Znak krzyżyka W dniach 26.07.-01.08.2021. (7 DNI) w Polsce:
➡ Liczba WSZYSTKICH zgonów: 7783
➡ Liczba zgonów na C-19: 4 (co daje 0,05% ilości wszystkich zgonów)
➡ Liczba zgonów na C-19+inne choroby: 15 (co daje 0,19% ilości wszystkich zgonów).
SOS CZWARTA FALA SOS   Źródło: @MZ_GOV_PL  , GUS

18 sie
Maseczki i izolacja to dla dzieci trauma na całe życie. Psycholog: Wytoczyliśmy za ciężkie działa przeciw COVID-19. Skutki dla dzieci są dziś nieznane. Już wcześniej w Chinach czy Korei wiele osób chodziło w maseczkach. W tamtych krajach jest duża liczba zaburzeń lękowych, samobójstw. Młodzi izolują się w domach, nie chcą wychodzić na zewnątrz.... zdrowie.wprost.pl

18 sie
Mocne, ale powiedziane spokojnie "Rządzą nami błazny" i inne sprawy jakby ze złego snu...
https://gadowskiwitold.pl/aktualnosci/komentarz-tygodnia-horror-metafizyczny/  jako przykład z tygodniowych komentarzy

Kto cenzuruje YT, FB itp.?  O tym już było u nas w lutym -  https://www.bitchute.com/video/Fz0gp9NWILhI/ 
I wszystko jasne - pecunia non olet....
Pan Jerzy dokonuje dalszej miażdżącej weryfikacji ... cenzorów FB:
https://vk.com/video-201956532_456239053.

I na ten sam temat z TT - 18 sie:
"fachowcy" jak z jakiegoś kabaretu (w oryginale także portrety tych osób)
 Codziennie czytacie, że Wasze argumenty i cytowane badania są "manipulacją", "informacją pozbawioną otoczenia badawczego", a "szczepionki są w pełni bezpieczne i skuteczne". Kto wam udziela "odpowiedzi"? Konto @szczepimysie, czyli @tomaszmatynia @michalskamarta @OliwiaSkora:

Tomasz Matynia, z wykształcenia politolog, doświadczenie zawodowe wyłącznie w marketingu, PR i gabinecie politycznym. Obecnie: dyrektor Gabinetu Politycznego, dyrektor CIR i członek rady CBOS, prowadzący konto @szczepimysie

Marta Michalska, wykształcenie filologiczne (ukrainistka), doświadczenie zawodowe wyłącznie w marketingu i PR. Obecnie zastępca dyrektora CIR i prowadząca konto @szczepimysie

Oliwia Skóra, z wykształcenia medioznawca i marketigowiec, doświadczenie zawodowe wyłącznie w marketingu, PR i gabinecie politycznym. Obecnie zastępca dyrektora CIR i prowadząca konto @szczepimysie

Jeszcze raz (Europa bez kilkunastu krajów, dane wg tego, co odnotowano oficjalnie, a wiadomo że nie wszystko)
https://covid-19-nieznane-fakty.pl/blog/szok-raporty-ue-15-miliona-urazow-szczepionkowych-15-472-zgonow/

"Pozamykana służba zdrowia gorsza od koronawirusa". W 2020 w domu życie zakończyło 187,6 tys os (wzrost o 30% wzg 2019) "łóżka w wielu szpitalach stały puste. W domach i karetkach rozgrywały się dramaty"
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/koronawirus-czy-sluzba-zdrowia-na-dwie-trzecie-mocy-co-gorsze-zgonow-poza-szpitalem/sq80hzw

To wszystko jest już dokładnie zaplanowane aż do 2031. Sygnalistka WHO Astrid Stuckelberger mówi (cz.2) Joanna M. Wiórkiewicz 17.08.2021 http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31948&Itemid=47
(w lipcu padałem jak sygnalizuje ona wiele ciemnych stron globalnej polityki zdrowotnej na swym kanale YT, a z tłumaczeniem polskim polecam tę ważną demaskatorską wypowiedź https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/  - m.in. kraje jako firmy, plandemia, metody szantażu, korupcja i przestępstwa na najwyższych szczeblach, kłamstwa "nauki" i polityki zdrowia, statystyk, omnipotencja kupionych mediów...)
Tym bardziej, że wszyscy płacą składki zdrowotne, niektórzy przez całe życie, i na jego finale spotyka ich ostracyzm lub obojętność. Dość tego!

@Piotr_Schramm 18 sie - Czy ekspertom, urzędnikom, lekarzom, LUDZIOM - zwyczajnie nie przychodzi do głowy, że odmawianie człowiekowi leczenia, terapii, pomocy - bo nie ma szczepienia przeciwko Covid - jest nieludzkie i podle i nie ma nic wspólnego z człowieczeństwem ?

@placzekgrzegorz  18 sie
SOS "Pandemia" trwa. Liczba osób w Polsce w wieku 1-17 lat: 6,9 mln. Liczba zgonów na C-19 w tej grupie wiekowej w 2021 roku: 2 osoby (co daje śmiertelność z powodu C-19 na poziomie 0,00003%). @a_niedzielski, @michaldworczyk, @MorawieckiM - Panowie, szczepić dzieci, czy nie?

Wywiad z wynalazcą szczepionek mRNA oraz dr Bridlem, iwermektyna, skandale związane z HCQ oraz konieczność natychmiastowego zatrzymania masowych kampanii szczepień - https://locusmind.com/blogs/24165/Wywiad-z-wynalazc%C4%85-szczepionek-mRNA-oraz-dr-Bridlem-iwermektyna-skandale

https://ordomedicus.org/list-otwarty-do-kaplanow-kosciola-rzymskokatolickiego/
Udostępniajmy ten list zainteresowanym adresatom, czyli księżom!

Wg Niedzielskiego "obostrzeniami" zostaną objęte województwa z najniższym poziomem "wyszczepienia", przy czym np. "zaszczepionym" fryzjerom łaskawca - o dziwo - pozwoli na prowadzenie działalności, ale będzie im wolno obsługiwać wyłącznie klientów "zaszczepionych"...

@PanasiukPiotr · 17 sie
Mengele @a_niedzielski chce wprowadzić segregację medyczną i apartheid w Polsce. Zamierza karać te województwa i te firmy i szkoły, które nie chcą się poddać eksperymentowi medycznemu.

Niemcy: Lekarz ze Stuttgartu przerywa kampanię "szczepień" Covid19 w swoim gabinecie.
"Nie mogę zgodzić się z sumieniem, aby to kontynuować z powodu codziennych skutków ubocznych i dlatego, że nie zostały one odpowiednio przetestowane" I to jest LEKARZ!
(wg https://reitschuster.de/post/arzt-ich-kann-es-mit-meinem-gewissen-nicht-vereinbaren-weiter-zu-impfen/)

Zawód lekarza deprecjonuje się, chociaż nie uogólniałbym na wszystkich - może raczej to chory system doprowadza do demoralizacji. Pamiętajmy - nie przedawniają się zbrodnie przeciwko ludzkości, umyślne zabójstwa, ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Wypowiedź lekarek potwierdza, że nazwa Ministerstwo Chorób (primum nocere) jest słuszna
Szokujące fakty ws szczepień Pospieszalski Stolik Wolności Konferencja C... https://youtu.be/MbHcNin0xz4

@andy_wilinski  nie widzę nic złego", "nie słyszę nic złego", "nie mówię nic złego" (nawiązanie do memu z 3 małpami a propos postawy władz sanitarnych, rządowych i wielu ogłupionych ludzi)

14 sie
Iwermektyna wygrywa w Indiach. Wiadomość o klęsce wariantu Delta w Indiach powinna być powszechna. Jednak z jakiegoś powodu nie wolno nam o tym rozmawiać. Jest skuteczniejsza niż szczepionki. Nie tylko zapobiega śmierci, ale także zapobiega infekcjom. (artykuł i wykresy z  https://covid19criticalcare.com/ivermectin-in-covid-19/epidemiologic-analyses-on-covid19-and-ivermectin/)

Ten artykuł może być skutecznym panaceum - należy przetłumaczyć i szeroko rozpowszechniać
Epidemia COVID-19 jako masowa choroba psychogenna i silny efekt nocebo - zasługa epoki cyfrowej globalnych mediów masowych i społecznościowych. PRZESTAŃMY SIĘ BAĆ!
https://ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7913136/#__ffn_sectitle

Lekarze w Sejmie UJAWNIAJĄ szokujące fakty ws. przymusu $ZCZEPIEŃ dzieci! Braun i lekarze!
Wpis film.
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/08/14/lekarze-w-sejmie-ujawniaja-szokujace-fakty-ws-przymusu-zczepien-dzieci-braun-i-lekarze/

w opozycji do wiadomości kowidowych - bez większego znaczenia i wg niewiarygodnego testowania:
@KatarzynaBarci1  14 sie
Dziś zachorowało 438 osób na raka. 273 zmarły. Liczba żyjących z rakiem to blisko milion.
Kiedy takie info codziennie w mediach?

"Moderna" przyznaje. Szczepienia przeciw covid-19 to "system operacyjny" https://salon24.pl/u/zefirek/1107759,moderna-przyznaje-szczepienia-przeciw-covid-19-to-system-operacyjny (artykuł popularny)

@etsaman2 14 sie
Wpadł mi w ręce nr 30/2021 tyg. SIECI a tam art. Kto nie chce się szczepić? Autor wielokrotnie używa zwrotu "ale wiemy już", "wiemy jednak na pewno", "nie ma żadnej wątpliwości" by 'uzasadnić' swoją tezę o dobrodziejstwach szcz. Zapala mi się zawsze czerwona lampka przy ... braku czyjejś wątpliwości. Zwłaszcza, że teza opiera się fetyszu zakażeń, które prawie niczego jeszcze nie determinują, a dodatkowo oparte są na testach o niskiej wiarygodności. Ani teza. że szcz. to jedyna ochrona przed hospitalizacją. Przede wszystkim dobrze leczmy CHORYCH.

Nowy kanał Jana Pospieszalskiego #WARTO na YouTube. Znajdziecie tam vloga, wywiady i reportaże - https://www.youtube.com/c/JanekPospieszalskiWARTO
Nb. - usunęli Pospieszalskiego całkowicie w TVP.

@etsaman2
(do @tvp_info  @tvp_3  @RadiowaJedynka )
Ponad połowa Polaków nie zaszczepiła się (2x). Widocznie mieli powody. "Media narodowe" w imię deklarowanej misji i demokracji powinny uwzględnić stanowisko tej większości i dopuścić ją do głosu na antenach a nie uprawiać jednostronną propagandę

Książka o obliczach i roli technologii 5G (zobacz spis treści)
5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia? - Chris Kinsky...
Polska jest właśnie na etapie wdrażania technologii 5G.
https://capitalbook.com.pl/pl/p/5G-narodziny-mega-totalitaryzmu.-Czy-jest-to-rowniez-zagrozenie-dla-naszego-zdrowia-Chris-Klinsky/4209

Zażartowałem w odpowiedzi na pochwały lockdownów:
Lockdown jednak sporo daje:

*komplikacje życia codziennego
*wzrost alkoholizmu, psychoz, il. samobójstw
*otyłość, choroby z braku ruchu i słońca
*degradację szkolnictwa
*rozpad więzi społecznych
*upadek szeregu firm
*marnowanie pieniędzy na kontrolę
*tresowanie do posłuszeństwa
...

Priorytet min. Czarnka dla szkół (za 100 milionów zł) - preparaty do dezynfekcji i termometry. (Nota bene: temperatura może mieć wiele przyczyn, a jeśli jest to zapalenie, to ma ona duże znaczenie przy zwalczeniu zapalenia. A częsta dezynfekcja skóry jest szkodliwa)

Komentowałem: sami sobie winni, nie okazali się dobrymi pasterzami a najemcami (by użyć porównania biblijnego)
Kościół Katolicki w Polsce ma ogromny problem. Tak antykościelnego nastroju nie było w Polsce chyba nigdy. I to nie wśród ateistów/lewaków, ale wśród osób wierzących w Boga. Hierarchowie zdają się tego nie dostrzegać i sytuacja przypomina taniec na Titanicu.

Dr Zbigniew Martyka: Przedstawiciel Astra Zeneca przyznał publicznie, że usilne zabiegi by uchylić się od odpowiedzialności za powikłania po szczepieniu były podyktowane świadomością producentów że NOP mogą wystąpić nawet po kilku latach.

Niewiniątka z Ministerstwa Zarazy ogłaszają, że to my - naród wprowadzimy dalsze obostrzenia sanitarne, i że domagają się tego pracodawcy i instytucje państwowe. Naprawdę?
https://legaartis.pl/blog/2021/03/23/pip-po-stronie-pracownika-pracodawca-nie-moze-zmuszac-do-testowania-i-szczepienia/

“I think of a hero as someone who understands the degree of responsibility that comes with his freedom.” — Bob Dylan
And I think that's the reason so few people wants take responsibility and be a hero of freedom.
Sad and devastating. Society of lazy slaves.

Komentarz do pokazanej statystyki z  https://twitter.com/tmsznwk/status/1426212363905208320
Różnica na niekorzyść szcz. okaże się wraz z późnymi NOPami.
22 tysiące osób ze szczepionką vs 22 tysiące osób z placebo.
Żadnej różnicy.

„Nie tak dawno temu Prokurator zasądził wobec Pfizer najwyższą w historii (z sektoru farmnaceutycznego) karę - 2,3 milarda dolarów za stosowanie leków niezgodnie z ich użytkiem oraz dopuszczanie się korupcji!” 
Firma nie godna zaufania!!!

@JerzyKarwelis
od 13 marca 2020 prowadzi Dziennik Zarazy, codzienne zapiski z pandemii > www.dziennikzarazy.pl - dużo ciekawych materiałów.

Hal Turner Radio Show – COVID Hits Carnival Cruise Ship Despite ALL Crew and Passengers VACCINATED!
A Carnival Cruise Line vessel in the Caribbean has blown a hole through the claim that "un-vaccinated" are causing "Breakthrough" COVID spread; the ship has an outbreak despite ALL Passengers and Crew being "vaccinated." Looks like THE VACCINE is what's causing the outbreak(s) and spread!

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/covid-hits-carnival-cruise-ship-despite-all-crew-and-passengers-vaccinated

CDC Director Admits to CNN That COVID Vaccines Don’t Prevent Transmission of the Virus
https://rumble.com/vkte8s-cdc-director-admits-to-cnn-that-covid-vaccines-dont-prevent-transmission-of.html

By rozumieć obecny świat, warto sięgać po książki St. Krajskiego. Chociaż nie podzielam niektórych poglądów autora, to np. w "Masoneria polska 2021 Wielki reset" jest sporo o obliczu i celach "pandemii".
Także np. ta o https://sklep.gadowskiksiegarnia.pl/Wirus-jak-przewidziano-pandemie-p464 i inne z tej księgarenki.

Moderna mRNA C19 vax data from 12-17yo randomized placebo-controlled trial just published in NEJM reveals vax is only 39% effective in preventing SARSCoV2 positivity, i.e., "breakthrough", after full vaccination - jak wynika z artykułu
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2109522 , a ja zadaję pytanie: Preventing for how long and what about adverse effects? And how these data were collected when young people almost do not get sick with corona19?

Józef Białek "C-19 - globalna mistyfikacja" https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4978340/covid-19-globalna-mistyfikacja… (nowa książka) ...prawdziwym zagrożeniem nie jest wirus, ale politycy oraz te globalne siły, którym politycy służą. Chodzi o to samo, co zawsze: kontrolę, władzę i zyski. Pandemia ...to misternie skonstruowana mistyfikacja.

Zła wola i brak powagi i zrozumienia prostego listu przez Prezydenta RP? Zakpił? https://vk.com/video-201956532_456239971

W Izraelu szczepionki się "przyjęły i zdają egzamin". Prawie 85 % nowych infekcji stanowią ludzie "fully vaccinated "

7 zasad Kliniki Mayo, by poprawić jakość życia, cz.2
(Jest reklama, też pożyteczna)
https://dlazdrowia.mapazdrowia.pl/view.html?x=a62e&m=uAFPY&mc=F&s=ND9T49&u=RTf&z=6rBAGjH&

Jak to było naprawdę z "hiszpanką"? Wielokrotnie mówił o tym i pisał w swoich książkach i artykułach dr n.m. Jerzy Jaśkowski. Zastanawiające podobieństwo pewnych cech i tłumienia wiedzy ludzi do ... Krótkie resume w wideo https://vk.com/video406784988_456239019

Jak widzi cały ten syf19 pani mec Katarzyna Tarnawa Gwóźdź... ? W skrócie: to wszystko jest nielegalne...
https://vk.com/video406784988_456239023

https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/08/12/list-otwarty-lekarzy-do-kaplanow-kosciola-rzymskokatolickiego/
(do przeczytania nie tylko przez kapłanów i wierzących)

Kto się założy?
@VaccineTruth2
We are willing to enter into a written $1M bet contract w/anyone in the world. We bet $1M that over 10,000 Americans have been killed where the vaccine elevated the primary symptom of their death. Court of law decides if we disagree. $ escrowed both sides. Any takers?

https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/08/12/lekarze-pierwszego-kontaktu-na-slowacji-odradzaja-szczepienia-przeciw-covid-19/

Tak jak wegetarianom nikt nie każe jeść mięsa, tak nikt nie zabrania szczepić się chętnym nawet 10x, ale odczepcie się od tych, którzy mają inne zdanie. Inaczej to kolejne oblicza terroryzmu.

@iwona_paulewicz prześmiewczo -
Ci, którzy nie byli szczepieni, umierają na covid, Ci, którzy zdążyli się zaszczepić, a potem szybko umarli, umierają na koincydencję czasową. A ci wszyscy, którzy po szczepieniu mają NOP, wcześniej zostali ugryzieni przez owada i mają wstrząs anafilaktyczny Życie jest proste.

@PiotrWitczak_
Niektórzy upierają się, że Pfizer zakończył III fazę badań Strzykawka p-ko C19
W protokole zdefiniowany jest koniec badania "data ostatniej wizyty ostatniego uczestnika badania"
Ostatnia wizyta to 24 ms od drugiej dawki. Nie dajcie się propagandzie.
[uwaga ogólna: dr Witczak daje dużo wpisów, prawie codziennie, zatem przekazuję tylko małą ich część, pozostałe są często jeszcze bardziej "nośne" - do samodzielnego sprawdzenia, także na http://proremedium.pl/ ]

@PiotrWitczak_10 sie
Ludzie palą, ćpają i piją egoistycznie obniżając swoją odporność i obciążając system opieki zdrowotnej chorobami przewlekłymi. Pewna lekarka upatrzyła sobie os, które nie przyjęły ryzykownej Strzykawka i odmawia im leczenia, nawet jeśli są "nieoficjalnie odporni"
"Lekarz z powołaniem". Dotyczy lekarki rodzinnej pracującej w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Toruniu (znamy nazwisko) - odmawia leczenia pacjentów, jeśli się nie zaszczepią na covid. Panie ministrze @mblaszczak, jaka jest podstawa prawna tej dyskryminacji?

@poprawnym2 10 sie
Nie ważny też ubytek na zdrowiu a liczy się tylko czas spędzony w szpitalu.
To jest kpina w żywe oczy. Żadnego odszkodowania w przypadku zgonu po szczepieniu. Na tyle rząd wycenił nasze życia - zero...

Ocenzurowany wpis Szczawińskiego. „Oni w końcu przestali już się kryć z tym o co im chodzi” https://nczas.com/2021/08/09/tylko-u-nas-ocenzurowany-wpis-szczawinskiego-oni-w-koncu-przestali-juz-sie-kryc-z-tym-o-co-im-chodzi/ przez  @NCZAS

Dr. Dan Stock explains how the current measures to combat C-19 do not work and are dangerous.
https://tv.gab.com/media/611132777b022aa59dd65777?viewKey=101a92f9-af6a-41d5-8d2a-c31407e647d0&r=1080p
 https://tv.gab.com/media/6110d3ef402ec503016bf01a?viewKey=8d344a09-f40e-442b-87cd-d30218cf5f84&r=1080p
So what to do? Senator and doctor with 33 y practice Rand Paul has one clear message: it's time for us to resist against this madness.

@etsaman2 10 sie
Pytanie do prawników: czy zaszczepieni mRNA zmodyfikowanymi GM są prawnie zidentyfikowani jako trans-ludzie, bo ich genetyka nie jest już oryginalna, a kod genetyczny jako opatentowany jest własnością producenta? Czy nie mają zatem praw człowieka czy praw swego państwa, ponieważ patenty technologii GEN-POINT podlegają jurysdykcji i prawu USA, w którym zostały zarejestrowane?
Do rozpatrzenia np. casus przed Sądem Najwyższym USA https://supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf
(sprawa wymaga specyficznych kwalifikacji)

Chcemy pełnej wolności, aby móc wyjść do sklepu po chleb czy spotkać się w restauracji ze znajomymi
Chcemy żyć bez paszportu covidowego. Nie zmuszajcie nas, ani naszych dzieci, do szczepień!
Wielka Petycja skierowana do Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolitej Polski.
https://fb.pocztazdrowia.pl/petycja-covid-19/petycja-2021

Przecież to miała być teoria spiskowa! I weźmy pod uwagę, że to, co się dzieje, wyprzedza to, o czym wolno mówić.
@Laweta2
Wstrzykiwane mikrochipy przełomem w leczeniu
https://cyfrowa.rp.pl/technologie/63059-wstrzykiwane-mikrochipy-przelomem-w-leczeniu?doing_wp_cron=1628573720.3999810218811035156250

@Aldowiwi1 10 sie
Każdy medyk, urzędnik lub inna osoba publiczna, która boi się śmierci z powodu infekcji SARS-CoV-2, powinna zmienić swój zawód, a nie terroryzować otoczenie swoim lękiem!

Nowe ogłoszenia autorów petycji, np. to z początku sierpnia https://www.petycjeonline.com/a/331729 

Wywiad Dr Judy Mikovits | Prawda o szczepionkach na COVID, 5G, metody leczenia powikłań szczepionkowych | Napisy PL
https://rumble.com/vk5wlo-drjm-xsp-sho-nappl-mp-4.html

Oglądałem ładną transmisję z zakończenia Olimpiady. Refleksją, oprócz aspektów sportowych (brawo nasi!), jest to, jak świat został upokorzony maskami i ograniczeniami, tak głupimi i tak niespójnymi, że trzeba zastanowić się nad psychiką ludzi i nad realnym odrodzeniem świata.

@placzekgrzegorz 8 sie
ZMARŁO 7 W PEŁNI ZASZCZEPIONYCH przeciw C-19 mieszkańców belgijskiego domu opieki społecznej zakażonych WARIANTEM KAPPA. Panowie: @a_niedzielski, @michaldworczyk, @SzumowskiLukasz Profesorze Horban..?  Szczepienia chronią, czy nie chronią..?  Pomożecie Panowie zrozumieć?

Wskazuję od czasu do czasu na to obfite źródło wiadomości o C19 i szczepionkach, pod prowokacyjnym tytułem COVID IS HOAX. AVOID VACCINES - adres https://gab.com/Minataur 
np. to video : Graphene Oxide: A Toxic Substance in the Vial of the COVID-19 mRNA Vaccine https://shar.es/aWftsf 

Także filmy od A. Choińskiego np. ZWYCIĘSTWO w Sądzie Bojownika o Wolność! Koniec masek, przymusowych Zastrzyków, kwarantanny w Albercie! Napisy PL - https://rumble.com/vkszrd-xxaxkax-quofwqf-nappl.html  albo stąd
https://vk.com/@etsaman3-patrick-king-reveals-truth-about-covid-scam  (transkrypt). Zatem nie ma wirusa kowidowego i pandemii? Głośna sprawa sądowa Patryka Kinga i oświadczenia FDA o PCR – zmienią gł. narrację oraz cofną zarządzenia? Nagranie, transkrypcje angielska i polska, dodatki.

@RanIsraeli 5 sie
"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."
"The effectiveness of the vaccine is waning/fading out"
(Dr. Kobi Haviv, earlier today on Chanel 13 @newsisrael13 ) - https://twitter.com/i/status/1423322271503028228 
Why does data from PHE show that in the under-50s the fatality rate in the vaccinated is 57% greater than in the unvaccinated?
https://dailysceptic.org/2021/08/08/alarming-data-from-phe-shows-the-fatality-rate-in-the-vaccinated-under-50s-is-57-greater-than-in-the-unvaccinated/

Dr Ratkowska OSTRO do Morawieckiego: NIE EKSPERYMENTUJCIE NA DZIECIACH... https://youtu.be/qKtIPfPSr0I 
i pogłębienie tematu od strony prawnej - w 1. części i inne ważne wątki https://youtu.be/XS91dGz6Bfo

Podobnie @drhalat 6 sie
SZCZEPIENIA A MOŻLIWOŚĆ SPOWODOWANIA ŚMIERCI, CIĘŻKIEGO USZCZERBKU NA ZDROWIU ORAZ INNEGO NARUSZENIA CZYNNOŚCI NARZĄDU CIAŁA LUB ROZSTROJU ZDROWIA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA.
Do Rodziców i Dziadków, Dyrektorów Szkół i Nauczycieli. Z uwagi na ryzyko utraty zdrowia lub życia:

Odpowiedzialność prawna za szkody po szczepieniu

Zgromadzono już szereg wzorcowych pism: skarg, wniosków, sprzeciwów itp. przygotowanych przez prawników w obronie obywateli przeciw bezprawnym zakusom władz sanitarnych - także na
https://rebel24.pl/sprzeciwy-wnioski-skargi-pisma-materialy-do-pobrania/   .

Ciekawe i ważne materiały na https://wicipolskie.pl/category/media/sprawa-polska/ 
a sądzę, że wici o tym powinny trafić do wielu Polaków...

To było wiadomo od ponad roku, ale "komuś" zależało by utrzymywać fałszywe zaufanie do "testu" :
@MirKraszewski: CDC wycofuje do końca roku dopuszczony test RT-PCR, ponieważ nie jest w stanie odróżnić Covida od wirusów grypy. Wszystko wskazuje na to ze "Plandemia" to sezonowa fala "flu" w niewielkim % koronawirusy. Grypa została przeetykietowana na C-19 zapowiedzieli testy RT-PCR na grypę.

Traktowanie pozytywnego testu jako dowód choroby, zakażenia, to hipoteza, nadinterpretacja albo komercyjne oszustwo bez wpływu na terapie sezonowych wirusowych chorób dróg oddechowych – bo wykrycie sekwencji RNA testem PCR nie oznacza obecności wirusa https://cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/lab/rt-pcr-panel-primer-probes.html

 "Ja jako lekarz nie widzę żadnego racjonalnego powodu ażeby się poddawać przymusowemu testowaniu wybrakowanym testem RT-PCR – ani 'szczepieniom' genetycznymi eksperymentalnymi preparatami, które nie są szczepionkami i nie są sprawdzone w kraju na zgodność zadeklarowanej zawartości.
Immunizacja „szczepionkami” przeciwko koronawirusowi SARS prowadzi do immunopatologii płuc w przypadku prowokacji wirusem SARS" - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3335060/

I coś do śmiechu
Polska zbada skuteczność szczepionek przeciw COVID. Badania poprowadzi… prof. Horban - https://pch24.pl/polska-zbada-skutecznosc-szczepionek-przeciw-covid-badania-poprowadzi-prof-horban/

LUC MONTAGNIER Francuski Noblista w dziedzinie fizjologii i medycyny- NATURA VS SZCZEPIONKI - https://www.bitchute.com/video/yIs29XIkujp3/

MODERNA PRZYZNAJE: SZCZEPIONKI mRNA TO „SYSTEM OPERACYJNY” DO PROGRAMOWANIA LUDZI https://odkrywamyzakryte.com/szczepionki-mrna-to-system-operacyjny/ 
Przyznał to też B. Gates (wyraźnie lubi systemy operacyjne...)

Z ogólnopolskich mediów wciąż komunikaty, że już 17+ milionów osób jest "w pełni zabezpieczonych" szczepionką. Jak trzeba być głupim lub przekupionym by powtarzać takie bzdury. Na jakiej podstawie wiedzą, że w pełni?! A powikłania, powtórne zarażenia, zgony?

Prof. Schwartz conducted a randomized, controlled, double-blind trial & found Ivermectin could help reduce the length of infection for people with coronavirus, for less than a $1 a day Ivermectin’s patent expired in 1996. It is unprofitable for Big Pharma - https://www.jpost.com/health-science/israeli-scientist-says-covid-19-could-be-treated-for-under-1day-675612 
i jeszcze @MaajidNawaz
“Ivermectin fights 21 viruses, incl. SARS-CoV-2, the cause of Covid-19. A single dose reduced the viral load of SARS-CoV-2 in cells by 99.8% in 24hrs & 99.98% in 48hrs, according to a Jun 2020 study published in the journal Antiviral Research”

@WSJopinion
https://wsj.com/articles/fda-ivermectin-covid-19-coronavirus-masks-anti-science-11627482393?st=licozv23q1oy2dd&reflink=article_email_share

@mefistofelleess zauważa:
A więc jeśli się nie zaszczepimy, to wszyscy umrzemy wraz z IV falą, a kraje w których zaszczepiono,
Indonezja 7,9% populacji,
Bośnia >7%,
Tajlanda 5,7%,
Ukraina 4,8%
Egipt >1,8%,
Afganistan >0,6%,
Syria >0,1%,
Znikną z powierzchni ziemi wraz z nadejściem jesieni?

Doktor Lidia Stopyra: „…Nie widzę powodu, aby ignorantom niezaszczepionym ratować życie…”
https://onet.pl/informacje/glos24/dr-stopyra-osoba-niezaszczepiona-jest-jak-pijany-kierowca/bpkrpl3,30bc1058 
hm, taki to "lekarz" BTW: kto jest ignorantem, jeszcze się okaże...

@etsaman2
W naturze wirusów jest to, że mutują, a może nawet szybciej, gdy konfrontują się ze szczepionką. Nigdy tak z nimi nie wygramy. Kluczem jest wzmacnianie odporności i skuteczne leczenie, co jest możliwe, a ostentacyjnie zaniedbywane. Szczepionka nie jest lekiem i daje powikłania.

@coolfonpl 4 sie
Podsumujmy:
- testy PCR mylą grypę z COVID
- szczypionki nie dają takich korzyści jakie miały
- dają za to więcej powikłań
- brak zwrotów, płacić trzeba, coraz więcej
- konflikty interesów, tajne umowy
- miliardy z budżetu na promocję i dystrybucję
- testy na dzieciach

a ja dodałem:
- cyniczna propaganda, wszystkie chwyty dozwolone z prowokacjami włącznie
- nie liczenie się z głosami wielu naukowców i lekarzy
- szykanowanie ww.
- "obostrzenia" rozkładające firmy i życie społeczne
- dzielenie i antagonizowanie ludzi
- łamanie prawa
- upadek szkolnictwa

@OrdoMedicus
Dyrektor Instytutu Patologii Kliniki Uniwersyteckiej w Flaga Niemiec Heidelbergu Peter Schirmacher uderza na alarm.
"Po dokonaniu obdukcji ponad 40 osób zmarłych 2 tygodnie po szczepieniu, u 30-40% śmierć została spowodowana przez szczepionkę". Schirmacher sam jest zaszczepiony na Covid.
Tlenek grafenu - detekcja zaszczypionych - jak dalej potoczy się ta gra? - Jarosław Dobrucki
https://www.facebook.com/watch/live/?v=1430455747326565&ref=watch_permalink 
Także: Dangerous Graphene-Oxide put and activated
https://unitednetwork.news/content/detail/60de26e766d5ff00197cd848/Graphene-Oxide-Michelle-Mountain?jwsource=twi 
+ https://fos-sa.org/2021/07/29/pfizer-whistleblower-karen-kingston-vaccine-ingredients/ 

Lista pytań do lekarza przed szczepieniem przeciw COVID-19. Czy udzieli mi Pan gwarancji na piśmie, że w wyniku tego szczepienia na pewno ani nie umrę, ani nie doznam żadnych ciężkich powikłań
https://szczepienie.info/lista-pytan-do-lekarza-przed-szczepieniem-przeciw-covid-19/

Fragment dyskusji w SDP - Dr Hałat i mocne słowa podczas debaty na temat obecnej sytuacji https://www.youtube.com/watch?v=4smcpRituOo

European Virologist Teaches How to Make a Country Believe a Fake Pandemic?
https://unitednetwork.news/content/detail/610383ae638e230019a87bae/European-Virologist-Teaches-How-to-Make-a-Country-Believe-a-Fake-Pandemic?jwsource=twi 

Dobrze to wszystko podsumował Witold Gadowski @GadowskiWitold :
Zadawanie pytań, poszerzanie wiedzy, racjonalne decyzje... to wszystko stało się dziś synonimem "ciemnoty" i "obciachu". Stań z boku i spójrz na to co się wyprawia.

Były też liczne wrzutki (filmy, zdjęcia, wypowiedzi) z różnych protestów/manifestacji w kraju i za granicą oraz memy.
Sporo jak na jeden miesiąc, prawda? A to tylko ...kropla w morzu aktualnych doniesień ...

Na przekór temu wszystkiemu - są i pozytywnie informacje.

Już samo wzrastanie świadomości ludzi i punktowanie covidian jest pozytywnym zjawiskiem...
Najpierw z mojego osobistego bloga:
Refugium https://lapidaria.home.blog/2021/08/05/refugium/  - Z leśnego refugium alternatywne spojrzenie na globalne procesy i nadzieje na lepszą przyszłość - wbrew głównej narracji.
Bądź optymistą!
https://lapidaria.home.blog/2021/08/24/badz-optymista/ 

Optymizm wyzwala z marazmu i zwątpienia. Obecnie jest szczególnie potrzebny i ma podstawy do pełnego zaistnienia, bo już buduje lepszą przyszłość.

I szereg informacji z Life Force, (też czasami na www.Lapidaria.home.blog ) poniżej jedna z nich (zachowałem j. angielski):
Garść rewelacji zza kulis globalnej polityki. Wielu zaskoczy jak mało wiedzą i źle oceniają.
Jednocześnie jest to zapowiedź możliwej wielkiej POZYTYWNEJ zmiany. Głowa do góry!
https://locusmind.com/blogs/26335/Some-New-Messages-from-Life-Force

Działa prężnie, chociaz jeszcze mało powszechnie widoczny ruch wolnościowy Life Force (nie jest to formalna nazwa organizacji, nie mylić z innymi), raportuję o nim dość często. Tutaj wspomnę że w szczególności zajmuje się zdrowiem. Powołał w imieniu ludzi a nie rządów i korporacji Międzynarodową Organizację Zdrowia:
"The Global Health and Wellness Consortium has been officially ratified in the Hall of Records to replace the WHO (World Health Organization).
Discussed Life Force Assurance, healing water, vaccines, emotion frequency controls, electromagnetic field, chemtrails, &so much more!" - oto jedna z dyskusji online
https://www.unitednetwork.news/content/detail/610b64099683830012516c0e/Speak-Up-with-Tank-and-Lisa-and-Guest-Rand 

Dochodzą od nich informacje, że mają technologię neutralizacji szczepionek (pod kątem ich szkodliwości) i już ją stosują.

EXO-CD24 to nowy izraelski lek na COVID, który przeszedł pomyślnie II fazę badań klinicznych. Chorzy, nawet w ciężkim stanie, zdrowieją już w ciągu 5 dni od podania preparatu. 93% z 90 chorych w poważnym stanie zostało wypisanych ze szpitali w ciągu 5 dni, a nawet po krótszym czasie.
@etsaman2: To po co 3. dawka szczepień?

I inne leki i metody, np.:

Eksperci: Natychmiastowe globalne użycie iwermektyny zakończy pandemię
https://www.salon24.pl/u/zdrowie/1133871,eksperci-natychmiastowe-globalne-uzycie-iwermektyny-zakonczy-pandemie
Lekarze i naukowcy z FLCCC Alliance, organizacji zajmującej się walką z COVID-19, podsumowali wyniki badań nad lekiem iwermektyną. Lek, stosowany do tej pory przeciwko pasożytom i trądzikowi, "zmniejsza ryzyko zachorowalności na COVID-19 i śmiertelności z powodu tej choroby". Eksperci twierdzą, że jej stosowanie może "raz na zawsze zakończyć tę pandemię".

Także: Iwermektyna skraca czas chorowania na COVID-19, a nosiciel wirusa zakaża w mniejszym stopniu - przekazali naukowcy z Izraela https://polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-03/covid-19-leczony-za-mniej-niz-dolara-dziennie-tani-lek/?ref=aside_najnowsze

Zagadnienie ogólniejsze: skuteczne leczenie > nie ma zaawansowanej choroby i zgonów > nie ma hospitalizacji > nie ma potrzeby "obostrzeń" i szczepień. Nie ma pandemii i całej dewastującej polityki kowidowego szaleństwa.

O metodach skutecznego leczenia i to w krótkim czasie metodami metabolicznymi wielokrotnie informował J. Zięba - patrz np. artykuł Wzmacnianie organizmu (odporności) i wstępne* leczenie z powiązanymi i późniejszymi materiałami autora.

Nagranie. Prawdopodobnie to tylko "ćwiczenie", ale zaangażowany zespół dąży do tego: GERMANY HALTS ALL C19 VACCINES, SAYS THEY ARE UNSAFE AND NO LONGER RECOMMENDED!! There has been a 2 week pause so they can reflect on the damages being caused to their people, NO ONE CAN GET IT and the vaxxine license has been put on pause!!  https://brandnewtube.com/watch/all-vaccines-on-hold-germany_kAE2KQqxzNTyLhz.html
A może władze w ogóle się wycofają z tych szczepień? (przy okazji - na tym kanale jest dużo ciekawych informacji)

Tysiące ludzi pali zielone świadectwo (paszport zdrowia) na wołanie o wolność.
 https://twitter.com/i/status/1423342087186042881  - bo nie będzie nami rządził jakiś papierek ani jego kontrolerzy.

Breaking in Denmark: From 10th September, Covid 19 will no longer be regarded as a ‘societally-critical’ illness and therefore *all* restrictions will end in Denmark - https://www.dr.dk/nyheder/indland/fra-10-september-er-covid-19-ikke-laengere-en-samfundskritisk-sygdom  (to poprawka z ostatniej chwili do wcześniejszej informacji o październiku).

RUMUNIA ZWYCIĘSTWO! W Rumunii wygrali ludzie!  Żegnaj kampanio depopulacji!  "...70% populacji Rumunii odmawia szczepienia, a wszystkie środki przymusu zawiodły..." #Plandemia Link : https://romania-insider.com/romania-donates-vaccines-south-korea…

Ruchy oddolne w Polsce (oprócz tych wymienionych wyżej i wspominanych w poprzednich Nowościach):

Grupa C19 naukowców i lekarzy pod przewodnictwem prof. Mirosława Piotrowskiego – https://grupac19.pl/  , a ostatnio podobna organizacja prawników http://www.prawnicydlawolnosci.pl/ . Zobacz wystąpienia członków-założycieli https://fb.watch/7INQY-C_F1/

Deklaracja Ruchu Obywatelskiego Nieposłuszeństwa http://ron.org.pl  biuro@ron.org.pl (od 1 sierpnia 2021)

Ruch Wolnych Ludzi - https://wolniludzie.net/wordpress/

Akcja Zatrzymać pandemię!

Plakat akcji Zatrzymać pandemię

Strona akcji z materiałami do pobrania www.zatrzymac-pandemie.pl - akcja plakatowa (bilbordy), którą można wesprzeć tutaj
https://zrzutka.pl/427my6

Górale to mądrzy i odważni Polacy. Obywatele RP powinni brać z nich przykład.
Fragmenty instrukcji dla nauczycieli z "argumentami merytorycznymi" jak podstępnie zachęcać dzieci do szczepień i materiały od S. Pitonia dla rodziców jak stawić opór. https://youtu.be/unTKOCbhLNI

Lekarz Piotr Rubas proponuje organizowanie spotkań z lekarzami w małych grupach. Zachęca, aby ci, którzy są przeciwni temu co proponuje nam ministerstwo chorób, tworzyli małe społeczności. Zwłaszcza kieruje to do rodziców, przeciwnych szczepieniu dzieci. #ZaprośLekarzaDoSiebie . Pisz na adres ZaprosLekarza@gmail.com z podaniem miejsca zamieszkania i ew. terminu (musimy skoordynować poszczególnych lekarzy ) oraz spodziewanej liczby osób, które przyjdą na prelekcję/ wymianę poglądów/dyskusję.

Powstał Instytut Ordo Medicus https://ordomedicus.org/  - Lekarze i Naukowcy na Rzecz Zdrowia, Wolności, Prawdy i Niezależnej Nauki. (kilka ich wpisów podałem wyżej).

Plakat

Plakat akcji Stop Pandemii

Na świecie i w kraju władze są oskarżane przed sądami o przestępstwa związane z "pandemią", np. działa Fundacja im. Nikoli Tesli z Białegostoku (wraz z podmiotami stowarzyszonymi http://fundacja-tesli.manifo.com/.

Oświadczenie pod przysięgą laureata Nagrody Nobla Luca A. Montagnier'a złożone do Międzynarodowego Trybunału Karnego, zarzucające rządom współudział w ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości
http://klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/oswiadczenie-pod-przysiega-laureata-nagrody-nobla-luca-a-montagniera-zlozone-do-miedzynarodowego-trybunalu-karnego-zarzucajace-rzadom-wspoludzial-w-ludobojstwie-i-zbrodniach-przeciwko-ludzkosci/

Oskarżenie rządu Wielkiej Brytanii przez lekarzy  https://www.covid19assembly.org/doctors-open-letter/
 itd. itd.

Starczy. I tak nie nadążymy za wiadomościami...

Raczej skupmy się na organizowaniu się, określeniu i wizualizacji tego, co chcemy - powrotu do normalności - tej ludzkiej, a nie planowanej przez złoczyńców.

Pozdrawiam z nadzieją, że lato się jeszcze nie skończyło. Trzymajcie się!

Leszek Korolkiewicz

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

---------------

* Komentarz do ilustracji na początku.
Ledwie skończyły się jabłka letnie (mamy jeszcze zimowe), to
kolejny nadurodzaj dały mirabelki. Znów powstało sporo przetworów (głównie do ciast), ale była taka tego ilość, że spady wywoziłem całe ich taczki do lokalnego kompostowania i do zabrania przez śmieciarkę gminną.

Pewnie zdziwisz się że w ogóle zbieramy mirabelki. Tak, są w pogardzie - zalegają ogrody i drogi i nikt po nie się nie schyla. Ale mirabelki mirabelkom nierówne. Zaskoczę cię (prawdopodobnie) informacją, że ten owoc jest hołubiony we Francji, gdzie znają się na smakach.
Tam głównym producentem tego owocu jest Lotaryngia. Rocznie zbierają ok. 15 tysięcy ton mirabelek (80% światowej produkcji, co oczywiście nie oznacza że policzono te dziko rosnące). Eksportowane są zwłaszcza do USA.
Mirabelka dostała znak przysługujący najszlachetniejszym produktom spożywczym i płodom rolnym Identification Géographique Protégée (IGP). Miasta Metz i Nancy, w  których okolicach króluje odmiana odpowiednio zielonkawa i z czerwonym rumieńcem, znane są z festiwali mirabelkowych.
Robi się z nich konfitury, dżemy, nadzienia do tart, nalewki. Konfitury podaje się głównie do mięs, co i my praktykujemy, zwykle dodając do konfitury z aronii i suszonych śliwek.

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.