Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Anty
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Dla otwarcia oczu

... na przykładzie koronawirusa z Wuhan.
 


(zdjęcie Foto: Wei Peiquan/Xinhua News/East News)

Stwórz problem, zastrasz ludzi (bez względu na ofiary),
zaproponuj i wymuś rozwiązanie
- oczywiście za miliony $.


Na co powinniśmy otworzyć oczy?
Na szerszy kontekst wielu spraw.

W nawiązaniu do motta tej notatki:
Stary, powtarzany schemat ... który pojawia się nie tylko w medycynie, ale i w polityce (zwłaszcza), w wymuszaniu wyścigu zbrojeń, tworzeniu ideologii, w modach, w stwarzaniu wydumanych potrzeb by coś wprowadzić na rynek...
Jaskrawo to widać w odniesieniu do szczepionek. To duży osobny temat (który wielokrotnie poruszałem tutaj na LepszeZdrowie.info), ale nie chcę zbytnio odbiegać o obecnej sytuacji w Chinach.

To, o czym poniżej nie musi być takim zaplanowanym przypadkiem (coś mogło się wymknąć spod kontroli), ale z olbrzymim prawdopodobieństwem przynajmniej tak jest i będzie wykorzystane by przyniosło zysk i było dźwignią narracji tuszującej prawdziwe przyczyny.
Oczywiście - zdrowie, profilaktyka i ostrożność to bardzo ważne rzeczy. To słowa klucze, którymi to kluczami można coś otworzyć lub zamknąć, np. zdrowy rozsądek.

O wirusie w Chinach jest już głośno globalnie, bo „zagraża światu”. Wypadki toczą się szybko, coraz więcej zachorowań, śmierci, wyludnione milionowe miasta, panika i chaos, braki w aprowizacji, sprzęcie, łóżkach szpitalnych, szukanie winnych, strach.
Pojawia się także coraz więcej relacji, komentarzy i domysłów. Trudno nawet za tym nadążyć, a informacje z Chin są reglamentowane przez tamtejsze władze. Zatem ten artykuł jest prawdopodobnie tylko ograniczonym wglądem w to, co się dzieje, ale na dziś niewiele więcej jest możliwe...

Gdy pojawiają się głosy, że to spreparowana afera, to od razu są kontry, że trzeba wierzyć przede wszystkim lekarzom i naukowcom i że nie należy poddawać się cynicznie wywoływanemu strachowi. Generalnie słusznie, ale kto wywołuje strach i jaka jest w tym rola właśnie informacji ze świata medycznego? To właśnie rdzeń medialnego przekazu.

I że takie artykuły jak np. ten https://nczas.com/2020/01/26/koronawirus-powstal-w-laboratorium-wojskowym-w-wuhan-na-jaw-wychodza-szokujace-informacje ,
to takie prawicowe gadanie i sianie dezinformacji.
Hm, ogólnoświatowa narracja (kampania?) miałaby się obawiać takich krótkich wzmianek w mało znanych źródłach?
Może docelowo i tak, bo ... monopol na informację ma być jeden.
Niniejszy artykuł nie rości sobie prawa do jedynej racji, ale wskazuje na prawdopodobną drugą stronę medalu.

A jak to wygląda poza monopolem?

Zacznę od artykułu dr n. med. Jerzego Jaśkowskiego Chiński wirus Wuhan – użyteczni idioci w akcji.
Przeczytaj przynajmniej właśnie ten artykuł. J. Jaśkowski czasem się rozpędza z podejrzeniami, ale w tym przypadku zna się na rzeczy i ma argumenty – o szczepionkach napisał przynajmniej trzy książki, wiele artykułów i nagrał wiele pogadanek, ale przede wszystkim pokazuje nam różne sprawy na szerszym tle, zwłaszcza politycznym.

Patogen oznaczony roboczo 2019-nCoV – został zidentyfikowany jako wirus 7.01.2020.
Doktor powątpiewa w to, że tak szybko „odkryto”, że to koraonawirus. To po prostu niemożliwe. Chyba że ... wiedziano o tym na dużo wcześniej niż pierwszy przypadek zachorowań, bo wirus ten znano … w laboratorium. A nawet może to nie wirus, ale coś innego? Od daty napisania artykułu ilość zgonów wzrosła (dane są sprzeczne i kto zagwarantuje że są prawdziwe?), pozostaje pytanie czy wirus mógł tego dokonać? Czy ilość podawanych zgonów nie jest zaniżana? I czy musiało do nich dojść - może po prostu nie potrafiono tego wyleczyć? (o tym dalej).

Dużo pytań, ale i autentyczne współczucie wobec ofiar i troska o dalszy przebieg epidemii.

Ale może to głos odosobniony?
Ależ skąd.
W tym wpisie Jacek Safuta (Neo) wypowiada się podobnie. Znów, odsyłając do oryginału, parę fragmentów, w nawiasach [    ] dopisuję własne uzupełnienia:

W siedmiu chińskich miastach - w tym Wuhan, około 23 miliony ludzi podlegają kwarantannie ...

W lutym 2017 r. w magazynie Nature ukazał się obszerny opis tego, co nazwano „chińskim laboratorium przygotowanym do badania najbardziej niebezpiecznych patogenów na świecie” Jaka jest lokalizacja tego laboratorium z oceną BSL-4? Wuhan, 11-milionowe miasto. Przypadek?
Przegląd zadań tego laboratorium nasuwa pytanie, czy epidemia koronawirusa to nie ucieczka wirusa bojowego, czyli broni biologicznej.
Laboratorium w Wuhan [National Biosafety Laboratory] kosztowało 300 milionów juanów (44 miliony USD), zostało zbudowane znacznie powyżej równiny zalewowej i jest w stanie wytrzymać trzęsienie ziemi o sile 7 stopni, chociaż na tym obszarze nie ma silnych trzęsień ziemi. Koncentruje się na kontroli pojawiających się chorób, będzie przechowywać oczyszczone wirusy i działać jako „laboratorium referencyjne” Światowej Organizacji Zdrowia połączone z podobnymi laboratoriami na całym świecie. „Będzie to kluczowy węzeł w globalnej sieci bezpieczeństwa biologicznego”, mówi dyrektor laboratorium Yuan Zhiming. …
Przyszłe plany obejmują badanie patogenu powodującego SARS, który również nie wymaga laboratorium BSL-4, przed przejściem do wirusa Ebola i wirusa Lassa z Afryki Zachodniej. Co oznacza BSL-4? Jest to najwyższy poziom ochrony biologicznej: jego kryteria obejmują filtrowanie powietrza oraz uzdatnianie wody i odpadów przed opuszczeniem laboratorium oraz wymóg, że badacze zmieniają ubrania i biorą prysznic przed i po użyciu urządzeń laboratoryjnych. Takie laboratoria są często kontrowersyjne.
Czytając powyższe weźcie pod uwagę, że to informacje z 2017 roku, więc laboratorium już pracuje pełną parą. W czym problem?
Richard Ebright, biolog molekularny z Rutgers University w Piscataway, New Jersey, zauważył , że wirus SARS wielokrotnie uciekał z laboratorium w Pekinie [2004 r.].

[W tych laboratoriach prowadzone są badania m.in. nad wirusem Eboli i SARS. Pojawiają się więc plotki, że wirus mógł wymknąć się właśnie stamtąd. Washington Post straszy nawet nagłówkiem, że co najmniej jedno z tych laboratoriów – a może i sam wirus – mogą mieć związek z tajnym programem prac nad chińską bronią biologiczną i że wirus "wymknął się" z krajowego laboratorium biologicznego w Wuhan. Przed takim ryzykiem ostrzegali amerykańscy naukowcy jeszcze w 2017 roku. Tim Trevan, konsultant ds. bezpieczeństwa biologicznego w Maryland, powiedział wówczas prestiżowemu, branżowemu magazynowi "Nature" w lutym 2017 roku, że martwi się, iż Chińczycy nie będą w stanie zabezpieczyć placówki w wystarczający sposób. ]

Poniżej link do pełnego artykułu w Nature [w ramach publikacji na YT], z którego zdecydowanie wynika, choć na razie bez dowodów, że epidemia koronawirusa może być równie dobrze ucieczką wirusa wojskowego, który „przypadkowo” uciekł z Wuhan.
https://www.youtube.com/watch?v=1LjIHRSryF4  oraz
http://english.whiov.cas.cn/ne/201801/t20180117_189133.html.

Ale czy to pierwszy raz i o co naprawdę może chodzić? Przecież do koronawirusów należą również inne wirusy, które wywoływały epidemie i globalną panikę: właśnie SARS i MERS. …
Wirus z Wuhan może przenosić się między ludźmi. Czy istnieje szansa na to, że w krótkim czasie rozwiniemy szczepionkę na koronawirusy, albo odkryjemy skuteczną terapię przeciwwirusową? W przypadku szczepionki raczej nie ma na to szans. Jeśli chodzi o leki – są już środki o szerokim spektrum działania na koronawirusy.

Na łamach czasopisma medycznego "JAMA" naukowcy z Amerykańskich Narodowych Instytutów Zdrowia twierdzą, że istnieją szanse na przygotowanie szczepionki przeciwko koronawirusowi z Wuhan już w ciągu 3 miesięcy!
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2759815

Może więc to tylko biznes? Wielki biznes, o którym napisałem w mojej książce…
-----
To o jaki biznes chodzi?
Ciągle ten sam, jaki BigPharma prowadzi od dziesięcioleci. W tym przypadku w jednym z najbardziej intratnych sektorów – szczepionki.
Wskażę na kolejny nowy obszerny artykuł pod tytułem Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat. (oryg. źródło Kelen McBreen, Infowars.com).
Obszerność wynika z podania tam szeregu dodatkowych źródeł i przyczynków.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów znana jest z szeroko zakrojonych działań na polu szczepionek. Nie są one chlubne, ponieważ wykazano wielokrotnie nie tylko nieskuteczność ale i szkodliwość medyczną lansowanych szczepień, a pokrywanie tego mianem akcji charytatywnej jest nieetyczne. Chociaż Gatesowie deklarują przeznaczenie swego majątku na podobne cele, to jak na razie nieźle na tym zarabiają, a generalnie wspieranie czegoś złego, nawet kosztem własnego majątku, to wzmacnianie destrukcji a nie dobro.
Zwrócę uwagę na jeden fragment artykułu:

Fundacja Billa i Melindy Gatesów zorganizowała pod koniec 2019 r. badanie analizujące rozwój pandemii, w którym symulowano globalny wybuch koronawirusa. Tak się przypadkowo składa, że finansuje również grupę, która jest właścicielem patentu na śmiertelnego wirusa i pracuje nad szczepionką w celu rozwiązania kryzysu.
Dodam jeszcze fragment z artykułu Bill Gates funded the PIRBRIGHT institute, which owns the patent on coronavirus (z Natural News):

... szczep koronawirusa rozprzestrzeniający się obecnie w Chinach i za granicą to opatentowany wirus należący do podmiotu o nazwie The Pirbright Institute, który jest częściowo finansowany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.
Bliższe spojrzenie na stronę patentową pokazuje również, że Instytut Pirbright posiada wiele innych patentów na wirusy, w tym jeden na wirusa afrykańskiego pomoru świń, który jest wymieniony jako „szczepionka”. Nic więc dziwnego, że Bill Gates finansuje Instytut Pirbrighta, i jest jednym z najbardziej agresywnych, popychających szczepionki „filantropów” na świecie.
Sposób, w jaki kształtuje się cała sytuacja koronawirusa, wydaje się być dokładnie tym, co Gates zaproponował kiedyś jako „rozwiązanie” rzekomego problemu „przeludnienia”. Podczas niesławnej rozmowy w TED Gates wyjaśnił, że szczepionki są jednym z kluczy do ograniczenia globalnego poziomu populacji i że jest lepszy sposób, niż uwolnić masowo opatentowany koronawirus, aby później wprowadzić dla niego opatentowaną szczepionkę … Bill i Melinda Gates zorganizowali w październiku wydarzenie „Event 201”, określane jako „ćwiczenie pandemii na wysokim poziomie”.

W artykułach jest dużo więcej informacji, ale to możesz sam zobaczyć, tutaj podam tylko odniesienie do klarownego celu politycznego:

„Event 201” promuje globalizm jako rozwiązanie pandemii.
W filmie Tom Inglesby z John Hopkins Center for Health Security jako rozwiązanie problemu promuje globalizm, mówiąc:

„...pojawiają się problemy, które można rozwiązać tylko dzięki współpracy globalnego biznesu i rządów”.
[zauważ „pojawiają się” a może raczej „stworzono”?]
W dalszym promowaniu globalizmu jako antidotum na hipotetyczną epidemię uczestnicy wydarzenia 201 zaproponowali:

1: Rządy, organizacje międzynarodowe i firmy powinny teraz zaplanować w jaki sposób zostaną wykorzystane podstawowe zdolności korporacyjne podczas dużej pandemii.
[tak – „zdolności korporacyjne” są powalające – potrafią nawet podporządkować sobie całe państwa]

2: Przemysł, rządy krajowe i organizacje międzynarodowe powinny współpracować w celu zwiększenia międzynarodowych zapasów środków medycznych i środków przeciwdziałania (MCM), aby umożliwić szybką i sprawiedliwą dystrybucję podczas poważnej pandemii.
[zapasy = produkcja + zakupy]


4: Rządy powinny zapewnić więcej zasobów i wsparcia dla rozwoju i szybkiego wytwarzania szczepionek, środków terapeutycznych i diagnostyki, które będą potrzebne podczas ciężkiej pandemii.
[zmusić rządy do wydatków i zakupów]

5: Globalny biznes powinien uznać ciężar ekonomiczny pandemii i walczyć o większą gotowość.
[biznes nic w bilansie nie musi dźwigać, on kieruje się zyskiem, tu krociowym; ciężar spadnie na obywateli i budżety państw; gotowość = czas to pieniądz...]

6: Organizacje międzynarodowe powinny priorytetowo traktować zmniejszanie wpływu epidemii i pandemii na gospodarkę.
[i podobne chwyty propagandowe i rodzaj szantażu poprzez sugerowanie strat w gospodarce]

[Wracam do wpisu J. Safuty i do uzupełnienia jakie dał na FB]
... zwróćcie uwagę na kolejność zdarzeń. Otóż 9 stycznia Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała o rozprzestrzenianiu się wirusa w Chinach... A tymczasem pismo Wired przypomina, że już kilka dni wcześniej, 6 stycznia, o rozprzestrzenianiu się wirusa informowało CDC (Centra Kontroli i Prewencji Chorób). CDC znamy, bo to ściśle współpracująca z producentami szczepionek agencja rządowa, która znana jest z fałszowania badań nad szczepionkami...
Mało tego... jeszcze wcześniej od obu instytucji wieści o potencjalnym wirusie przekazał algorytm BlueDot. Kanadyjska platforma przekazała informacje swoim klientom już 31 grudnia.
A może jeszcze wcześniej wiedzieli Ci, co zaplanowali epidemię? Nie wiem...

… Po raz kolejny pamiętajmy, że wszystko to miało miejsce przed pierwszym udokumentowanym zgłoszeniem choroby pod koniec grudnia 2019 r.
-----
Niezły biznes i chwycenie ludzi za gardło – prawda?

Może być i tak że "ktoś" chce zaszkodzić Chinom - uderzyć w gospodarkę chińską, bo to rosnąca potęga zagrażająca obecnemu układowi sił... Chodzi głównie o ten chaos, przestoje produkcyjne oraz nastroje społeczne.

Jednak co do skali epidemii nie należy popadać w zaślepienie. Przykładowo, biorąc populację Wuhan 11 milionów mieszkańców, to 100 ofiar śmiertelnych (na chwilę, gdy to piszę) stanowi 0,00091% tej populacji. (!)

To wszystko “teorie spiskowe” - jak powiedzą liczni.

Wskazuje się na inny powód epidemii. By mieć szerszy kontekst, powinniśmy i to rozważyć.

Oskarża się fatalne warunki higieniczne, handel nieprzebadanymi sanitarnie owocami morza i w ogóle mięsem, wywodzi się źródło zarazy od bazaru rybnego w Wuhan.
Wiadomo jednak, że pacjent "zero" - czyli pierwsza osoba, która się zakaziła, to mężczyzna pochodzący z Wuhan. Do zakażenia doszło na początku grudnia zeszłego roku. Z ustaleń chińskich naukowców wynika, że nigdy nie odwiedził on miejskiego targu owoców morza, który początkowo uważano i często nadal podaje się za epicentrum wybuchu epidemii. Naukowcy ustalili, że u żadnego z członków rodziny mężczyzny nie wystąpiły objawy choroby, ani żadne problemy z drogami oddechowymi - podaje South China Morning Post.
Te złe warunki sanitarne faktycznie mogą powodować choroby i generować sytuację, że wielu ludzi ma osłabiony układ immunologiczny - są podatni na zakażenia i rozwój wirusa. Tak jak każdego innego. Chińczycy są generalnie przepracowani nie nadążając za zamówieniami eksportowymi - to też czynnik podatności na choroby.

Sytuację pogarsza późna reakcja władz - podobnie jak podczas poprzedniej epidemii - administracja lokalna zwlekała wtedy przez około cztery miesiące, teraz przez jeden. Ten jeden okazał się kluczowy, ze względu na świętowanie Chińskiego Nowego Roku i związane z tym migracje ludności. Niepodejrzewający niczego ludzie, w tym około miliona studiujących w Wuhan studentów z rozmaitych zakątków Chin, rozjechali się do domów na święta, zabierając wirusa ze sobą. Zarówno lokalnie jak i centralnie w Chinach priorytetem jest tłumienie sygnałów o jakichkolwiek pojawiających się problemach, co podważyło by autorytet partii i polityki sukcesu.

Ten wątek podejmują różne źródła zagraniczne, zatem zobaczmy co jeszcze ona pisze, ale ta która widzi sprawy spoza zasłony dymnej korporacji i jej mediów.


Oto cykl artykułów jaki znajdujemy na blogu Piotra Bein’a (podziękowania).
Miejscami bardzo przypomina to, co ujawnia J. Jaśkowski.
Ponieważ jest to zestaw i kompilacja wielu artykułów po angielsku, to dla ułatwienia (kto nie zna języka) oto parę fragmentów przetłumaczonych (resztę możesz przetłumaczyć mechanicznie np. w Google). Zachowuję oryginalne wyróżnienia.

Automatycznie wierzysz, że ten chiński koronawirus jest zabójcą? Automatycznie wierzysz prasie, kiedy wzmagają strach? Czy automatycznie wierzysz, że eksperci medyczni znaleźli wirusa i udowodnili, że powoduje on ludzkie choroby? … Gratulacje.
[ Jak często słyszysz, co dzieje się w Chinach?
Na ogół nie słyszysz o tym, chyba że “Głębokie Państwo” (Deep State - ukryta władza) chce, żebyś o tym usłyszał. Przejęcie mediów jest jednym z pierwszych priorytetów, ponieważ to one przede wszystkim są odpowiedzialne za rozprzestrzenianie strachu i paniki na całym świecie. Strach obniża twój opór. Właśnie dlatego rozprzestrzenia się to w wiadomościach i wywołuje panikę.]

Chiński rząd zamknął transport w wielkim mieście Wuhan, gdzie rzekomo śmiertelny koronawirus pojawił się kilka miesięcy temu. Gdzie? Na wolnym powietrzu - targ rybny i mięsny. Ktoś szuka skażonego mięsa na rynku? Niebezpieczny brak warunków sanitarnych? Szukają „wirusa”. Oczywiście. I jak powtarzam w poprzednich i ostatnich artykułach, mamy ogromną tradycję FAKE EPIDEMICS.
Musisz zrozumieć: większość ludzi nie chce tego słyszeć. To raczej zadziwiające. Większość ludzi czuje się zmuszona wierzyć w wirusa, wierzyć, że jest niebezpieczny, to zabójca, to jest prawdziwe, to globalne zagrożenie. Ludzie zaszczepieni, szczepionkowcy, antyszczepionkowcy, to nie ma znaczenia. Salutują WIRUSOWI.

W ostatnim artykule opisałem, jak dawne „epidemie”, SARS (koronawirus) i świńska grypa, okazały się kompletnymi podróbkami. W końcu wyciekło, że eksperci medyczni nie mogą znaleźć wirusa u ludzi. Powinieneś naprawdę przeczytać ten artykuł i przeczytać go ponownie. I pomyśl o konsekwencjach.
Szefowie badań medycznych i prasa nadal nazywają SARS epidemią-niewypałem. Oficjalne statystyki wskazują, że na całym świecie zmarło 800 osób. Jeśli to epidemia, po drugiej stronie Księżyca chodzą różowe tygrysy.

Teraz, kiedy mówią o wprowadzeniu szczepionki do produkcji „przeciwko wirusowi”, to zupełnie inna historia. Próbowali tego w 2009 roku przy pomocy świńskiej grypy, co przyniosło głębokie i przerażające wyniki. Przeczytałem informacje patentowe, które teraz krążą w Internecie - na szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Trudno powiedzieć, ale może to być szczepionka DNA. Jeśli tak, oznacza to, że szczepionka na stałe zmieni skład genetyczny każdego, kto wykona zastrzyk.
Oto coś, o czym powinieneś pomyśleć. Tak zwane punkty początkowe epidemii:
SARS (2003), kompleks apartamentów Amoy Gardens w Hongkongu. Swine Flu (2009), gigantyczna komercyjna farma świń w La Gloria, Meksyk. A teraz, w 2020 r., chiński koronawirus, otwarty targ zwierząt i ryb w Wuhan.
W kompleksie Amoy Gardens w rurach były przecieki. Ludzkie odpady przeciekały. Ludzie zachorowali. Co za niespodzianka. Musieli wezwać hydraulika, a nie łowców wirusów Światowej Organizacji Zdrowia.
Na farmie świń w La Gloria były ogromne laguny z odchodami. Laguny były rutynowo spryskiwane toksycznymi chemikaliami. Pracownicy zachorowali. Co za szok. Sprowadzili więc ludzi, aby rozpylali jeszcze bardziej toksyczne chemikalia na laguny z gównem świń. Potrzebowali poważnego oczyszczenia środowiska. Zamiast tego mają łowców wirusów World Health i CDC.
A teraz, w Wuhan, znów ścigają się łowcy wirusów. Chcą przetestować mięso zwierząt na rynku w poszukiwaniu wirusów. Oto kilka rekomendacji. Sprawdź dostawy wody na rynku. Czy jest brudna? Sprawdź chłodzenie. Czy ryby i mięso zwierząt są zawsze świeże? Czy to miejsce jest czyste? Czy dobrze się je myje każdego dnia? Właściwie SZUKAJ na miejscu. …
„Tak, ale co z innymi przypadkami koronawirusa w Chinach, które zostały zidentyfikowane w innych krajach? Skąd się pojawiły?"
Odpowiedź: Skąd wiesz, że te inne przypadki są wynikiem koronawirusa? Objawy większości z tych fałszywych epidemii są takie same - są to podstawowe objawy grypy - zmęczenie, gorączka, kaszel, osłabienie. Osoba może mieć TO z setek różnych powodów.
Zacząłem pisać o wirusach, których nigdy nie udowodniono, że wywołują ludzkie choroby - a nawet nie było ich na początku - w 1987 roku. Przez te wszystkie lata wciąż to robię. Dlaczego?
PONIEWAŻ „WIRUS” TO NAJWIĘKSZA HISTORIA PRZYKRYWKOWA NA PLANECIE. Przyciągają wiernych z lewa i prawa.
Specjaliści przywołują ją, aby ukryć wiele przestępstw.
Na przykład w częściach Afryki, gdzie zapasy wody są skażone do cna, gdzie ludzie są głodni i umierają z głodu, gdzie ludzie cierpią na przewlekłą biegunkę i umierają z powodu odwodnienia, gdzie rutynowe są skrajne ubóstwo i wojna o zyski gospodarcze a interesy korporacyjne kradną ziemię rolną ludziom i zatruwają środowisko, gdzie toksyczne leki i szczepionki zabijają ludzi, których układ odpornościowy jest już zagrożony - możesz to wszystko zignorować, ponieważ… widzisz, “prawdziwy” problem, jedyny poważny problem: WIRUS.
Pewnie. Podkręć tę historię na maksa, zdobądź świadectwo medyczne, pieniądze na badania, cały szalony aparat i pomaluj to, co się tam naprawdę dzieje, i masz kontrolę. Jesteś królem. Uwierz w wirusa. Módl się do wirusa. Obawiaj się wirusa. ...


Wypowiedział się o tym też Jerzy Zięba - przynajmniej dwukrotnie - w swoim live na FB (ew. poszukaj na YT), a wcześniej w TV wRealu24.
W telewizji wRealu 24 ustosunkował się krytycznie do wypowiedzi byłego szefa GIS Marka Posobkiewicza z poprzedniego dnia (“Czy chiński wirus zaatakuje Polskę?”), wytykając mu wiele błędów oraz unikanie odpowiedzi na pytania dziennikarki. Komentarze widzów pod wywiadem też są jednoznacznie negatywne - wskazują na przeważające ukierunkowanie M.P. by znów skłonić ludzi do szczepień.

W audycji wieczornej 28.01.20 Jerzy Zięba potwierdził tezę o spreparowaniu wirusa mówiąc, że prace nad stworzeniem koronowirusów były prowadzone od 2003 r. i że faktycznie istnieje patent na tę jego odmianę. Wygasł parę dni temu i od razu pojawiły się wieści o wirusie, zachorowaniach i szczepionce. Podobnie było ze sprawą epidemii SARS, MERS, paru rodzajów grypy, odry. Wszystkie te “epidemie” zniknęły. Koronawirusy były od dawna, ich typowe objawy są podobne do zwykłego przeziębienia. Być może wiele przeziębień jakie zwykle mamy to właśnie działanie koronawirusów.
Zatem sugerował by nie skupiać się na sensacjach i licytowaniu się w odgadywaniu liczby zachorowań, ale by spojrzeć na istotę zagadnienia. Powołał się na niedawny artykuł w Lancet. W każdym przypadku śmiertelnym miało to związek z wirusowym zapaleniem płuc.

To rzeczywiście najgroźniejszy objaw, bo obecnie medycyna jest wobec niego prawie bezradna.
Zatem najważniejszą sprawą wg J. Zięby jest zapytanie jak ofiary zakażeń były leczone skoro zmarły i jak trzeba leczyć chorych, który już trafili do szpitala by było to efektywne.

Dalszy wykład, skierowany do lekarzy, dał im w skrócie metody, które już wielokrotnie pozytywnie się sprawdziły
i odwróciły stany agonalne. Bazują na wieloletniej skutecznej praktyce specjalistów zagranicznych, a także coraz szerzej stosowanej przez niektórych polskich lekarzy, którzy nie bacząc na skostniałe procedury, ratują życie ludzkie poza tym procedurami, więc ... nielegalnie (sic!)
W zasadzie było to to, co J. Zięba przekazuje od lat, zarówno w swojej książce “Ukryte terapie” jak w licznych prelekcjach.
Ponieważ zapalenie płuc, sepsa i inne ciężkie przypadki wiążą się zawsze ze stanem zapalnym, to zadaniem jest jego zlikwidowanie. Tu, w zależności od stanu, przede wszystkim trzeba zastosować jedną z metod likwidacji wolnych rodników przez silne antyoksydanty.
Najszybsze (bo tu często chodzi o postępowanie w fazie krytycznej) i najefetywniejsze jest aplikowanie antyoksydantów dożylnie.
Chodzi głównie o askorbinian sodu i DMSO. W przypadku zniszczenia tkanki płucnej należy dotlenić organizm komórkowo poprzez wlewy H2O2. Wszystkie te procedury powinny przebiegać ściśle wg już opracowanych metod opisanych w książce.
Należy też uzupełnić niektóre witaminy i minerały, które w ostrych stanach zapalnych są szybko przez organizm zużyte: witamina D3 (duże dawki doustnie ) lub podobnie D2 domięśniowo, dużo witaminy A, K2, inne uzupełnienia - też wg zalecanych ilości i wg masy ciała chorego. Odstawić cukier. Poniżej taki ramowy zestaw, jednak w konkretnym przypadku lekarz, który poznał tę metodę ratunkową, decyduje o szczegółach.


Uwaga: perhydrol do rozcieńczenia by uzyskać odpowiedni wlew H2O2 , węgiel drzewny dla usuwania trucizn metaboliczych (efekt Herxheimera), temperatury nie zmniejszać (oprócz bardzo wysokiej) bo jest wrogiem wirusów.

Dopisek - w audycji https://vimeo.com/388092627  Jerzy Zięba zwraca się do lekarzy z podaniem bardziej szczegółowych informacji na temat takiego postępowania.

Jakakolwiek jest prawda co do istoty i przyczyn obecnej sytuacji, ponieważ wirus/patogen rozprzestrzenia się światowo i dotarł do Europy, to trzeba zachować ostrożność i śledzić rozwój sytuacji.

Nasze władze sanitarne na razie uspokajają, ale mamy jeszcze inne źródła informacji jak przegląd “na bieżąco” (gdy to piszę) np. z tego miejsca https://zdrowepasje.pl/content/koronawirus-juz-w-europie-pierwsze-objawy-infekcji-inne-niz-grypopodobne .
Pamiętajmy o podnoszeniu odporności organizmu zwłaszcza w okresie zimowym, unikanie skupisk ludzkich i miejsc potencjalnie zagrażających zakażeniem, dbajmy o higienę i poznawajmy swój organizm pod kątem jego słabości i możliwości.
W samych Chinach odnotowuje się wyzdrowienia na bazie sił natury - nawet bez leków.
A w przypadku zachorowania i stanu kwalifikującego się do skierowaniu do szpitala - nalegajmy na leczenie skuteczne - wg schematu zaproponowanego przez J. Ziębę lub podobnych, jeśli chcemy prawdziwie ratować życie.

Tak więc, oprócz otwarcia oczu na możliwą manipulację opinią publiczną, mamy otwarcie na skuteczną metodę zażegnania najgorszego scenariusza - śmierci wielu ludzi i to w całym spektrum podobnych zakażeń.
-----------

Niektórzy bronią szczepionek a oskarżają metody naturalne oraz ich specjalistów i praktyków, że żerują na łatwowierności chorych. Nie wdając się w całą złożoność tego zjawiska i pomijając przypadki oszustów (zdarzają się – ale jaka to skala wobec BigPharmy?), szczepionek i innych szkodliwych produktów nie należy utożsamiać z tymi produktami medycznymi lub paramedycznymi które są ofertą opcjonalną - w przeciwieństwie do wprowadzanych odgórnie, nawet pod przymusem (jak w przypadku niektórych szczepionek).
Podobnie jak obowiązkowy ZUS i niektóre podatki, które wcale nie są celowe, ale idą na potrzeby rozbudowanej administracji i są często marnotrawione. To tu przede wszystkim żeruje się na obywatelach w całej glorii i bezwzględności prawa.

Przekaż dalej, bo to ważne.

L.K.

 

PS.    Artykuł pierwotnie ukazał się na Facebooku (29.01.20). Sprawa jest otwarta, zatem niektóre dalsze wiadomości będą umieszczane
          właśnie tam jako komentarze.

PS2.  1. czy widziałeś co kryje się pod ikonkami na prawym marginesie?

         2. powiedz o tej stronie innym!

 



Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

Dla
Stefana G

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.