Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
25 Kompromitujących medycynę faktów

25 faktów o medycynie ...

W skrócie: Nauka, w szczególności medycyna i farmacja, ma sporo grzechów, które tym bardziej bolą, że mamy do czynienia z branżami tzw. "zaufania społecznego". Kolejne ujawnienie ukrywanych i wstydliwych dla medycyny faktów o jej historii i obecnych praktykach (dane z USA).


Nauka, w szczególności medycyna i farmacja, ma sporo grzechów, które tym bardziej bolą, że mamy do czynienia z branżami tzw. "zaufania społecznego". Od dłuższego czasu śledzę źródła, które o tym mówią, np. www.NaturalNews.com  (codzienne wiadomości i komentarze
, głównie z USA). Między innymi natrafiłem na polskie tłumaczenie jednej z ich książeczek pt.
"25 ZDUMIEWAJĄCYCH (I NIEPOKOJĄCYCH) FAKTÓW O UKRYWANEJ HISTORII MEDYCYNY".

Poniższy tekst pochodzi w większości z artykułu 25 KOMPROMITUJĄCYCH MEDYCYNĘ FAKTÓW! na portalu Superfakty.info. Miejscami dodałem własne uwagi [   ]  i linki.
Podobne w treści materiały już tu się pojawiały, np.
11 Największych Kłamstw Żywienia wg Oficjalnego Stanowiska, 13 tajemnic korporacji farmaceutycznych, o których nie chcą byś wiedział!, ... takim wypaczeniom i mitom poświęcony jest zwłaszcza tutejszy dział ANTY.
(A patrząc szerzej - podobnie dzieje się w zakłamywaniu historii, spraw energetyki, klimatu, ekonomii, polityki itp. Z ostatnich podsumowań polecam artykuł "25 najważniejszych wiadomości z lat 2016-2017" w numerze 2/2018 dwumiesięcznika "Nexus". Podaje mało upowszechniane a nawet zatajone informacje za stroną www.projectcensored.org).

Kogoś może zrażać sensacyjny charakter portalu jak i sam artykuł (niestety dość nieudolnie przetłumaczony), ale z tutejszego doświadczenia i oglądu współczesnego zakłamania na wielu frontach wynika, że wiele z tego może być prawdą, przynajmniej w dużym stopniu, aczkolwiek nie ze wszystkimi 25 punktami mogę się w pełni zgodzić (kwestia stopnia wiarygodności pewnych danych, art. pisany w 2012 r.).
Poniższy tekst jest tylko namiastką-kwintesencją z materiału źródłowego - owej książki (66 stron, ale to też tylko "bryk" - dużo odnośników do źródeł poszerza obraz), a generalnie Natural News ma reputację tropiciela prawdy i wielokrotnie wskazywało na realne zagrożenia, przekręty i ukrywane fakty. Sam jeszcze nie przebrnąłem przez całość i do spraw tam poruszonych zapewne będę powracał.

Całość publikacji możesz pobrać stąd (a jeśli zniknie, to mam kopię).
Polecam, bo jeszcze wielu osobom może otworzyć oczy. I nie łudź się, że to dotyczy tylko St. Zjednoczonych - świat i my często ślepo naśladujemy ten "wzorzec".


 

Fakty medyczne, o których współczesna farmacja woli, byś nie wiedział, to czasem błędy przedstawiane jako naukowa prawda, a czasem świadome szkodzenie mieszkańcom Ziemi dla zarobku.

Czasem zastanawiam się, czy czynnik zarobkowy jest w tych działaniach kluczowym motywatorem, czy chodzi o to, by „stado przetrzebić”. Na czym bardziej zależy Wielkiej Nierządnicy, na pieniądzach, czy na depopulacji?
[szukając przyczyn widziałbym: chciwość i żądzę panowania, a także zanik wartości, ale to szerszy temat...]


Moim zdaniem zarobek jest aktywatorem, który sprawia, że to przykre zadanie, jakim jest eliminacja ludzi, jest dla tej organizacji łatwiejsze. Ona sama nie potrzebuje finansów, ponieważ posiada monopol na druk dolarów, ale nie musi płacić tym, którzy podejmują się szkodzić narodom. System został w taki sposób przemyślany, że ludzie sami finansują swoją zagładę.

Poniżej przedstawiam 25 ZDUMIEWAJĄCYCH (I NIEPOKOJĄCYCH) FAKTÓW O UKRYWANEJ HISTORII MEDYCYNY, według S. D. Wellsa. Na pewno sam dodałbyś kilka ciekawych faktów na omawiany temat, których autor nie podaje, ale z pewnością warto zapoznać się z tymi ujawnionymi przez Wellsa. W kilku punktach możesz też nie zgodzić się z autorem, ale przeważnie będą to szczegóły dotyczące historii II wojny światowej. Na ten temat także można by napisać książkę „25 zakłamanych faktów o II wojnie światowej”. Pomijając te szczegóły, lektura książki powinna sprawić ci przyjemność
[
hm, raczej skłoni do większego krytycyzmu wobec mediów].

 

Fakt #1: Nowoczesne szczepionki mają korzenie w nazistowskich eksperymentach medycznych.
[W tej chwili nie tylko rodowód jest istotny, ale skutki szczepień - patrz np. Szczepienia - Dossier #4 (starszy artykuł) oraz Jerzy Zięba o szczepieniach].

Fakt #2: Ponad 75% lekarzy na świecie odmawiają chemioterapii dla siebie!
[
Ma to związek z #10 i nagonką na metody naturalne, patrz też Chemioterapia - złota żyła medycyny i farmacji]

Fakt #3: FDA przez 30 lat ukrywała naturalne leczenie raka.
[Chodzi o odkrycia i praktykę dra Stanisława Burzyńskiego, który leczył skutecznie ponad 40 rodzajó
w raka, ale są i inne ukrywane metody, przy okazji pokazano czym jest FDA i jak działa]

Fakt #4: Pearl Harbor był katapultą dla rozwoju korporacji medycznych i farmaceutycznych, podejrzanie podobną do tragedii 11 IX.
[Pokazuje to różne brudy polityki, w danym przypadku to, jak kolejne sprokurowane wojny powodowały dramatyczny wzrost zapotrzebowania na leczenie problemów psychicznych i emocjonalnych, zwykle określanych jako zespół stresu pourazowego (PTSD), który doprowadził do masowych, nadzwyczajnych zysków dla czołowych firm farmaceutycznych; jest opis podobnych przypadków w imię zysków]

Fakt #5: Były prezes Bayer, tej samej firmy która produkuje aspirynę dla dzieci, uznany za winnego zbrodni wojennych i skazany na więzienie.
[Krótki przegląd podobnych przypadków i nobilitacji zbrodniarzy wojennych w USA, którzy rozwinęli "Biznes zarządzania przewlekłą opieką i chorobami"].

Fakt #6: W 1936, reklama Camel w Life Magazine twierdziła, że papierosy poprawiały trawienie, "mądre jest trzymanie paczki Calmels na stole".

Fakt #7: Przez 40 lat "Głos amerykańskiej medycyny" sam był znachorem.
[Ten zwrot niewiele mówi, w źródle podano o co chodzi poprzez telegraficznie podaną historię oszustw w amerykańskiej służbie zdrowia; zwrócę uwagę na licencjonowanie wszystkich lekarzy w Ameryce, co odgrywa ostateczną rolę w tłumieniu alternatywnych metod leczenia, podobnie dzieje się u nas za sprawą omnipotencji izb lekarskich].

Fakt #8: Fluoryzacja wody w USA rozpoczęła się w 1945 i trwa do dzisiaj, mimo że FDA nigdy jej nie aprobowała.
[Podobnie jak Francja, Niemcy, Japonia, Szwecja, Dania, Holandia,Finlandia, Indie i Brytania, ... odrzuciły jego stosowanie kiedy komisje specjalne i ministrowie zdrowia przejrzeli negatywne dowody; fluor jest wyjątkowo neurotoksycznym związkiem chemicznym, a wbrew propagandzie fluor ... szkodzi zębom
- patrz Fluor].

Fakt #9: W 1955, reklama w Life Maga Science …pokazuje jak cukier może pomóc kontrolować apetyt i wagę".
[
Chodzi o oszustwo dotyczące m.in. przyczyn otyłości oraz ukrywanie zagrożeń ze strony cukru, który jest przemycany do większości produktów żywnościowych; o tym pisaliśmy wielokrotnie - np. Niebezpieczna fruktoza, a także w artykułach o węglowodanach].

Fakt #10: Odkryto, że witaminy i minerały leczyły choroby, ale zachodnia medycyna zakazała wspominania o tym.
[Obszerny temat dotyczący także żywności, w kwintesencji: Nie ma żadnej zachęty finansowej do zapobiegania chorobom, a większość lekarzy ma niewielkie lub żadne szkolenie z zakresu nauki o żywieniu. Nie daj się nabrać na tanie i fałszowane "korporacyjne" witaminy, które mogą pogorszyć zdrowie].

Fakt #11: W 1910 ataki serca w USA ledwie istniały, nie było Alzheimera, i tylko 1 osoba na 100.000 miała cukrzycę.
[... pomimo miliardowych budżetów na "zdrowie"  w USA, co drugi mężczyzna dostanie raka i co trzecia kobieta, podobnie dzieje się z innymi chorobami. Co mogło tak szybko i drastycznie zmienić statystyki w stosunku do tamtych czasów? 5 pokoleń planowanego niszczenia naszej ziemi, żywności, wody i medycyny].

Fakt #12: NCI, ACS i FDA pracowali razem by tłumić leczenie z raka od 1950.
[To odpowiednio: National Cancer Institute, American Cancer Society  i Food and Drug Administration, które są najlepszymi "partnerami w zbrodni", a ich katapultą wydawniczą dla błędnych informacji to nic innego jak należąca do AMA (Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy)
JAMA, to "prestiżowe" czasopismo, którego trzymają się wszyscy zachodni lekarze w biznesie leków, którzy przekształcają wszystkich swoich pacjentów w "klientów do końca życia"].

Fakt #13: W starożytnej Grecji dystrofię mięśniową (MD) całkowicie leczono minerałami z M. Martwego.
["Jak szalona stała się nasza społeczność medyczna, że nie możemy nazywać minerałów lekami, skoro naprawdę wyleczą chorobę?". Po parę przykładów sięgnij także tutaj: Magnez, Sól Epsom,.
..],

Fakt #14: USDA sabotażowała Uchwałę o Czystej Żywności i Lekach z 1906, żeby fałszować sprzedawaną żywność zamiast dbać o odżywianie.
[Szeroki temat, zobacz też: Fałszerze jedzenia, Uwaga żywność, Wędliny i przetworzone mięso
,...].

Fakt #15: Ponad 100 mln Amerykanów jest przewlekle chorych, i 50 mln ma zaburzenia i … zaburzenia autoimmunologiczne.
[Choroby i zaburzenia neurologiczne widać głównie dlatego, że ludzie nie doceniają okrutnej siły syntetycznych, toksycznych składników w żywności, wodzie i szczepionkach, wkrótce połowa populacji będzie w jakimś stopniu kaleka i niezdolna do funkcjonowania w społeczeństwie - kto udźwignie ten ciężar, nie mówiąc o cierpieniach tych ludzi?]

Fakt #16: Począwszy od lat 1960, rozrzedzacze krwi wytwarzano z chemikaliów w trutce na szczury  i świńskich jelit.
[Jeśli temat jest ci obcy - zobacz w polecanym ebooku czy nie bierzesz któregoś ze zdradliwych leków; masz tam w alternatywie przykłady zdrowych i przystępnych środków naturalnych]

Fakt #17: Jak duży biznes ożenił się z zorganizowaną medycyną i rozpoczął nowe panowanie chirurgii, naświetlania i leków.
[O ile sama chirurgia, zwłaszcza urazowa, ma niezaprzeczalnie osiągnięcia, to biznes medyczny zaprzągł ją do spraw które chirurgii wcale nie potrzebują, co pomnożyło zyski. Podobnie zaczęto promować naświetlanie, które jest rakotwórcze i mutagenne. A mammografia?]

Fakt #18: Raport Flexnera z 1910 mógł być początkiem tłumienia naturalnej profilaktyki raka.
[O tym jak w ogóle medycyna, opieka zdrowotna i nauczanie lekarzy były niszczone przez ponad 100 lat]

Fakt #19: Dr Henry Cotton, były szef Przemysłu, kombinerkami usuwał zęby pacjenta, żeby "przywrócić zdrowie psychiczne".
[To jako wstęp do wielu innych szalonych metod medycyny stosowanej, które wciąż sa uprawiane. Przy okazji o danych statystycznych, które obejmują tych, którzy chociaż zmarli na skutek leczenia, ale  "już nie cierpieli", co jest uderzająco podobne do danych statystycznych ACS/CDC, twierdzących, że wyleczyli z raka - wg kryterium 5 lat przeżycia (do ok. 2 % przypadków), nawet jeśli pacjenci umierają niedługo po tym okresie.

Fakt #20: Chemioterapia pochodzi z chemikaliów z gazu musztardowego nazistów z II wojny światowej.
[W tym skrócie myślowym chodzi o rodowód substancji stosowanych w chemioterapii. O tej metodzie już wspomnieliśmy, artykuł pokazuje kolejne szczegóły, patrz też
Fakt #2]

Fakt #21: Leki na receptę są trzecim głównym powodem zgonów, średnio 400 dziennie.
[Większość leków na receptę zawiera długą listę innych leków i pokarmów, których NIE można z nimi łączyć, ale jak można to sprawdzić, kiedy większość składników żywności i leków jest tak zawiła, że potrzebujesz mieć wiedzę medyczną i żywieniową by je zinterpretować? Nawet lekarze i producenci tego nie potrafią lub ignorują, podobnie jak niektóre stwierdzone możliwe powikłania. A lekomania wzrasta jako skutek bezrefleksyjnych i tendencyjnych reklam - przykłady: Reklamy leków, Kłamliwe reklamy leków, ...].

Fakt #22: Większość nieorganicznej żywności dzisiaj zawiera Zyklon B, ten sam pestycydowy składnik wykorzystywany przez nazistów do gazowania Żydów.
[Czyli kto stoi za truciem ziemi, żywności i ludzi - przez chemizację wszystkiego oraz GMO].

Fakt #23: USA mają długą historię złego traktowania żywych zwierząt w imię badań.
[Pomijając sam fakt, że prawo pozwala na to by zwierzęta okrutnie szokować, truć, izolować, głodzić, palić, uzależniać od narkotyków i uszkadzać mózg za pomocą chemo i promieniowania, dokonywać wiwisekcji, truć itp.- ten proceder służy głównie mamieniu ludzi, że leki są wszechstronnie przebadane. Zresztą, poniekąd podobne eksperymenty prowadzi się na ludziach - często bez ich świadomości i rekompensaty]

Fakt #24: Niesamowity wynalazek Gastona Naessensa, "Somatoskop", nauka stłumiła.
[Chodzi o jedną z terapii rakowych, która wykazywała dużą skuteczność - zarys historii i opisu w artykule].

Fakt #25:Zorganizowana zachodnia medycyna przez dekady spiskowała by tłumić wiedzę ludową.
[Ludowe, tradycyjne uzdrawianie to pradawna, głęboko zakorzeniona praktyka na całym świecie, a ciało i jego złożone systemy najlepiej pielęgnuje Matka Natura, w tym nasz własny system odpornościowy. Podano przykłady naturalnych środków leczących stosowanych od tysiącleci].

To tylko tytuły [hasła wprowadzające], jeśli chcesz poznać treść książki z uzasadnieniem i linkami źródłowymi skorzystaj z poniższego linku.

---------

A podobnych i nawet bardziej bulwersujących faktów i podejrzeń jest znacznie więcej, zwłaszcza: dyskryminacja metod naturalnych, ziół, korumpowanie decydentów przez farmację, fałszowanie badań, nagonka na niezależnych badaczy z morderstwami włącznie, marże na leki wysokości wielu tysięcy procent, podporządkowanie szkolnictwa medycznego w kierunku kształcenia sprzedawców leków a nie samodzielnie myślących lekarzy, ukrywanie prawdy, testowanie leków bez zgody pacjentów, terror szczepionkowy i kłamstwa na temat szczepień, niszczenie chemiczne ziemi, powietrza i wody, zakusy na monopol nasienny, produkcja i reklama niezdrowej żywności, ...

opr. LK
 


PS. zapisałeś się na nasz newsletter?
(nieregularny i dość rzadko wysyłany  - więc bez strachu - nie zasypię Cię wiadomościami...)

 

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.