Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Anty
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Szczepienia - dossier #5

Zbieram to, co poznałem w 2018 r. na temat szczepień - tegoroczne tutejsze artykuły i wpisy oraz co pojawiło się w grudniu w popularnych mediach. To prywatny wybór z wielu informacji, których ilość niesłychanie narasta.
Numer 5, ponieważ wcześniej robiłem takie cząstkowe podsumowania (niezależnie od pojedynczych wpisów "luzem" - do tych starszych już nie będę wracał). Stali czytelnicy wiedzą, że tematem zajmujemy się tu dość dawno - udostępniałem  artykuły i wypowiedzi na ten temat, powstawały moje kolejne dossier.
I tak były to ostatnio:

Dossier #3
Dossier #4
i
O szczepionkach
O szczepieniach ciąg dalszy,
a potem w różnych innych wpisach (w sumie, łącznie z facebookiem i twitterem będzie może z kilkaset stron).  Te zbiory informacji to i tak mniej niż parę procent tego, co dociekliwy sam może znaleźć w sieci i w książkach.
Uwaga: te filmy i artykuły czasem znikają, bo nie podobają się władzom i wspierającym je redakcjom.

Prowokuje mnie waga tematu oraz niedawna niesłychana wypowiedź Głównego Inspektora Sanitarnego.
https://www.facebook.com/GISgovpl/videos/314976602440406/.

Doprawdy - takiego zakłamania czy ignorancji nie można pominąć milczeniem (co zdanie to kłamstwo, nieznajomości tematu lub jego niezrozumienie).
Zareagował oczywiście niezastąpiony Jerzy Zięba w prelekcjach na facebooku, ale, jak wiemy miał ich dużo w 2018 i wcześniej.
Przykładowo: o aluminium w szczepionkach i opinia Głównego Inspektora Sanitarnego (pod koniec) - https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/542037522874890/ .

Jest wiele ripost dotyczących rzekomego braku aluminium w szczepionkach (silna neurotoksyna), np. https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/1801132689920692/  i szerzej - https://bit.ly/2Rb0Z06 ...

Dalej hasłowo przywołam dalsze wybrane informacje.

Głośna była sprawa obywatelskiego projektu by szczepienia profilaktyczne nie były obowiązkowe, który przepadł w głosowaniu sejmowym. (O obywatelskim projekcie ustawy dot. szczepień). Najpierw zawetowano ją na komisji sejmowej
https://dorzeczy.pl/kraj/83152/Sejmowe-komisje-odrzucily-projekt-likwidujacy-obowiazek-szczepien.html.

Słusznie nazwano to skandalem, co i ja opisałem jako kompromitację proszczepionkowców - patrz Kompromitacja. Już nie chodzi tylko o same (istotne!) zagadnienia merytoryczne, ale o stosunek do prawa dyskusji w parlamencie. Nawet sama nazwa tego miejsca wskazuje że tam się mówi, porównuje, dyskutuje, zwłaszcza gdy chodzi o projekty obywatelskie, do czego parlament jest zobowiązany. A skoro prezes GIS parokrotnie minął się z prawdą jednocześnie podpierając to całym swoim i środowiska autorytetem, to dlaczego nie podał się jeszcze do dymisji?

Podobnym skandalem jest postawa  ministra zdrowia, który dopuszcza kłamstwa w tym zakresie i ma swój udział. 

Były liczne krytyki Ministerstwa Zdrowia (głownie w komentarzach i wpisach na portalach internetowych) - zobacz np. to nagranie o szczepionce przeciw grypie.

A jeszcze bardziej ta wypowiedź medialna, w której minister mówi, że samo mówienie o szkodliwości szczepionek i proponowanie alternatywnych rozwiązań, powinno być karane z użyciem aparatu państwa! (sic!). To nie tylko cenzura poglądów (!), ale groźba zwiększania terroru. Przy okazji pokaz ignorancji.
On i akolici powołują mity i wykresy pokazujące jak to niby "szczepionki uratowały świat". To gruba manipulacja - np. wg https://youtu.be/4Fhy-ZPryI0  (do uważnego obejrzenia). A w odniesieniu do tak nagłaśnianej teraz odry
- od ok. 23' prezentacji.
(Oczywiście cała seria 35 prezentacji
jest warta uwagi).
Epidemia odry to  100% fake news - https://7dni.wordpress.com/2018/11/06/epidemia-odry-czyli-100-fake-news/.

Postawa ministra jest bodajże jeszcze bardziej niebezpieczna jak szczepionki, bo może rozciągnąć się na inne dziedziny jego zarządzania i neguje prawa obywatela.

Sprawa pachnie wieloma skandalami, w tym szykanowaniem lekarzy,  zastraszaniem i karaniem rodziców, fałszowaniem statystyk,  wreszcie korupcją - https://martabrzoza.pl/szczepienia/kto-kupil-naczelna-rade-pielegniarek-i-poloznych-izby-lekarskie-i-przymus-szczepien/  (co akurat nie jest nowością, ale mamy teraz nowe dowody).

A w tym wpisie zabierają po raz kolejny głos państwo Brzoza, zawsze z dodatkiem politycznym (bo już inaczej się nie da, jeśli chcemy coś zmienić.

Oto jeszcze jeden z komentarzy - do wysłuchania  przynajmniej od ok. 6 do 30 minuty.
Podobnie jak proszczepionkowi posłowie wypowiadało się szereg publicystów - najwyraźniej nie wprowadzonych dostatecznie w temat. Napisałem
list do pewnej redakcji, którego skrót to  List do redakcji. W tym liście protestuję przeciw ślepej i nieuzasadnionej propagandzie szczepień, głównie w kontekście "epidemii" odry. Ciekawe, że zbiegło się to właśnie z ww. głosowaniem w Sejmie. Gdy tylko projekt ten nie przeszedł, ...  "epidemia" dziwnie zniknęła a dane o niej okazały się naciągane.

Skoro sam minister, GIS, Izby lekarskie itp. nie dbają o realne zdrowie Polaków, to cóż się dziwić kłamliwym reklamom firm farmaceutycznych. Jednak wciąż poraża mnie cyniczne i namolne promowanie w mediach lekarstw i preparatów na rzeczy, które lekarstw nie wymagają (wydumane choroby i dolegliwości albo takie, które można łatwo naturalnie usunąć). Często są to "lekarstwa", które zdrowiu szkodzą. Tumanienie ludzi i wyciąganie kasy.  przykładowo tutaj podaję skrót mojej bezpośredniej riposty w kierunku jednego z takich publicystów.

Dlaczego promuje się szczepionki? Niezależnie od tezy o planie depopulacji to Miliardowe dochody ze szczepionkowego biznesu (szokujące). Miliardy dolarów dochodu ze szczepionek i kłamstwa farmaceutycznych trolli
https://jarek-kefir.org/2014/10/07/miliardy-dolarow-dochodu-ze-szczepionek-i-klamstwa-farmaceutycznych-trolli/ .

Część tych profitów spływa na lekarzy (niestety dają się korumpować) Hipokryzja środowiska lekarskiego, a zwłaszcza jego zwierzchności i polityków w zakresie szczepień.

Duży wkład w temat szczepień ma dr n. m. Jerzy Jaśkowski. Napisał szereg książek, publikuje artykuły na różnych portalach i swoim fanpage oraz ma liczne pogadanki na nagrane na YouTube.
Parę przykładów z ostatnich miesięcy:
Dr Jerzy Jaśkowski mocno o szczepieniach (jedna z wielu jego cennych pogadanek - słuchajcie doświadczonego doktora, jeśli nie chcecie być na wzór wielu oszołomów) - https://youtu.be/QhZ1mP-67B8  (tu - jak zwykle - wiele tematów: Medycyna Oparta na Faktach (EBM), izby korporacyjne, procedury lekarskie, o grypie i odrze,  oszustwa medyczne, mammografia, homeopatia, demografia i depopulacja, Raport Rzymski ...). Inny wykład dra n. m. Jerzego Jaśkowskiego https://youtu.be/bj0RoU9TyaE. Poprzedzony i przeplatany (jak zwykle u dra) dość obszernymi dygresjami o naturze nauki, medycyny a nawet polityki.
Zwróć uwagę zwłaszcza na część od ok. 1h20' gdzie pokazano jak fałszywe jest twierdzenie, że to szczepionki przyczyniły się do zaniku chorób (podobnie jak to wykazuje J. Zięba w filmie #31).

I jeszcze relatywnie krótki materiał Jerzego Jaśkowskiego  - Idioci czy agenci (z długiego cyklu Świat jest inny).

O szczepionce przeciw grypie (nowa wersja)   

Opinia o dwóch książkach o szczepieniach.

Jerzy Zięba (kto dotąd nie zna sprawy niech zobaczy przede wszystkim prezentacje - 35 filmów wymienionych z krótki opisem każdego w tym artykule)  warto śledzić fanpage pana Jerzego.
Pan Jerzy ma cotygodniowe pogadanki na żywo na Facebooku, część dotyczy też szczepień, w szczególności ta ostra polemiczna skierowana do lekarzy. I kolejne zaoranie proszczepionkowych doktorów.

Ostatnio opublikował Poradnik dla rodziców, którzy mają obiekcje dot. szczepień - jak się zachować wobec lekarzy:
https://jerzyzieba.com/poradnik-szczepionkowy/.
Może w tym celu być pomocne przedstawianie oryginalnych ulotek producentów (polskie są cenzurowane).
Oto przykład  - ulotka szczepionki przeciw grypie... skład SZOKUJĄCY ! A ten co podał producent, to i tak nie jest pełen, bo nikt  pełnego składu NIE ZNA!
https://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/ApprovedProducts/UCM123694.pdf .
Z komentarza J. Z. na Facebooku:

ZERO badań dotyczących bezpieczeństwa !
ZERO badań, te co cytują to jakaś KPINA !
ZERO badań zgodnych z tzw. "Złotym standardem!
Dziecku 4 latka plus JEDEN DZIEŃ - już można podawać.
No a sposób w jaki określali skuteczność po prostu rozwala. Oni naprawdę myślą, że wszyscy ludzie to idioci.
Oczywiście RTĘĆ ! ale... tylko 1 mikrogram... co za ulga !!! Kpina z ludzi.
Efekty uboczne obserwowali w ciągu pierwszych 30 minut i kazali zdać relację po 3 dniach!
To jest MEGA OSZUSTWO, a takich rewelacji jest tam znacznie więcej.

Oczywiście podobnych ujawnień jest dużo, np.:

Powikłania po szczepieniach na HPV

Szczepienia noworodków w Polsce i na świecie-skutki.
A skutki dla dzieci w ogóle?  Dzieci nieszczepione są zdrowsze od szczepionych. Niezależne badania w USA
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzieci-nieszczepione-sa-zdrowsze-od-szczepionych-niezalezne-badania-w-usa-foto-2018-01
Dalsze:

Nieszczepione dzieci będą najzdrowsze wśród przyszłych pokoleń

Nieszczepione dzieci są zdrowsze - statystyki mówią same za siebie

Kolejne doniesienie (z badań) że dzieci nieszczepione są zdrowsze od szczepionych ...

Jeśli znasz kogoś kto szczepi się przeciwko grypie, pokaż mu to! https://zdroweporadniki.pl/informacje/szczepienie-grypa/ .

Oprócz J. Zięby i dra J. Jaśkowskiego aktywny jest dr Hubert Czerniak, obnażający oprócz wielu innych kłamstw i nadużyć także te w sprawach szczepień. Ma na YT swój kanał Hubert Czerniak TV. Z nowszych wystąpień wskażę to pt. Zaczyna się holocaust Polaków, ponieważ w kwintesencji oddaje dramatyczną aktualną sytuację.Oczywiście komentuje też nabrzmiałą sprawę szczepionek.

Zachęcam do śledzenia filmów Adama Kołaczka z cyklu 7 plag. Pisaliśmy o tym parokrotnie, ale trzeba przypomnieć a nawet propagować. Tak się składa, że ostatnie to znów pokazanie plagi związanej ze szczepieniami - zapraszam do obejrzenia   (Plaga 2. Choroby nakazane prawem). Możesz obejrzeć całość tego filmu (bo były i wersje podzielone na YT) np. tutaj: https://youtu.be/lCMjt4VU1Dc lub  https://youtu.be/V6nzwqLRfwU  (mocne).
Jeśli chcesz mieć chociaż trochę tej wstrząsającej wiedzy  'w pigułce' - zobacz ten wywiad. lub te filmiki:
Szczepionki - druga strona medalu  

https://youtu.be/JUtw6g5TLbE

https://youtu.be/fLsbkte_A-M

https://youtu.be/kUk_wau96Ds.

https://youtu.be/88m_KNGGMQM  ...

Przymus szczepień jest bezprawny! - Adam Kołaczek i dr Arkadiusz Uznański https://youtu.be/9QaIIKrBieg.

W tych i innych filmach pana Adama wypowiada się wielu odważnych lekarzy.
Zobacz inne przykłady:

ALERGIA, ASTMA - PRZYCZYNY I TERAPIA Wykład w Głogowie 20.11.2018, cz.4 Barbara Kazana (w 1. części tej prelekcji)
https://youtu.be/Ahlieu2FPk0.
Autyzm, szczepienia, nowotwory - dr n. med. Urszula Krupa - polska polityk, lekarz anestezjolog, nauczyciel akademicki, dziennikarka, posłanka na Sejm IV kadencji, deputowana do Parlamentu Europejskiego VI i VIII kadencji.
https://youtu.be/3_V1oqDOiXs.

Dr Izabella Stępkowska: Przymus szczepień to hodowla Polskich dzieci na części zamienne?

Natomiast jeśli chcesz być na bieżąco, to oprócz licznych materiałów na StopNOP (także na Facebooku), śledź liczne platformy społecznościowe, które pokazują coraz to nowsze materiały, np.: Stop Mafii Medycznej, Nie dla szczepień, Stop przymusowi szczepień, ...

Wszystko to uzasadnia bardziej radykalne podejście do szczepionek - "już nic nie będzie takie jak było..."

Proszczepionkowe oszołomy z tytułami lekarzy nie zmienią łatwo swojego stanowiska a może nigdy.
Tam panuje też hipokryzja - lekarze się nie szczepią:
https://www.facebook.com/killuminati.pl.2/videos/450495202021835/.

Pora więc na rodziców, już teraz włączcie myślenie, po szczepionce będzie już za późno!
Np. formaldehyd w budownictwie - NIEZDROWY. Formaldehyd w szczepionkach - SAMO ZDROWIE!
https://explainlife.com/epa-formaldehyde-in-vaccines-causes-leukemia-3821.

O opresji szczepionkowej, np: debata o obecnej sytuacji nagroda za udowodnienie bezpieczeństwa szczepień, ...

Fragmenty z pikiety przeciwko przymusowi szczepień i jeszcze np. ten.

Te akcje dają pewien postęp - wygrana sądowa na rzecz rodziców  - https://martabrzoza.pl/porady-zdrowotne/nie-pozwolili-zaszczepic-dziecka-sprawa-wygrana-w-sadzie/ .

Holokaust Szczepionkowy https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/.

Można by wymieniać dalej, ale poprzestańmy na ważnym wywiadzie z prof. Marią Majewską, który podsumowuje wiele wątków problemu szczepień i starcza by wykazać iż masowe szczepienia prewencyjne nie są potrzebne a przeciwnie - są szkodliwe.

A na temat bardziej szczegółowy patrz jej wypowiedź Paraliż poszczepienny
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/138128-paraliz-poszczepienny-prof-maria-dorota-majewska.

Ważne obszerne zestawienie niektórych oficjalnych artykułów o szkodliwości szczepień.

Sięgnijmy poza Polskę.
Zaczęły wreszcie padać klocki szczepiennego domina kłamstwa i zbrodni. Zwycięstwo Roberta Kennedy’ego
https://politykapolska.eu/2018/11/18/zaczely-wreszcie-padac-klocki-szczepiennego-domina-klamstwa-i-zbrodni-zwyciestwo-roberta-kennedyego.

Co powiedział pod przysięgą ojciec chrzestny szczepionek Stanley Plotkin?
Przymuszony obnażył prawdę o przemyśle szczepionkowym. https://treborok.wordpress.com/co-powiedzial-pod-przysiega-ojciec-chrzestny-szczepionek-stanley-plotkin/
Ten ruch okazał się absolutną porażką. Podczas przesłuchania Plotkin potwierdził wszystkie oskarżenia i podejrzenia dotyczące szczepień i szczepionek, które przemysł i prasa nazywają zazwyczaj „teorią spiskową”.

Szczepionki nie są prawidłowo badane (jeśli w ogóle) przed dystrybucją, zabijają i kaleczą ludzi. Kolejne ujawnienie prawdy przez pracowników przemysłu farmaceutycznego - https://youtu.be/gOR2tNV8qMA.

My nie szczepimy ! Niemiecki film dokumentalny.
https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/2011458652426916/.

Dla czytających po angielsku (i dlatego nie tłumaczę) parę artykułów, wybór tylko z tych opublikowanych (czasem powtórnie) w 1. połowie grudnia  z  Natural News (wiele tematów własnych i od niezależnych badaczy i dziennikarzy).

Podaję tylko nagłówki z linkami do źródła. Śledzę ten serwis ponieważ podaje codziennie  intrygujące informacje o zdrowiu (szeroko, nie tylko szczepionki!) - z samego "jądra ciemności" tj. amerykańskich manipulatorów od medycyny i farmacji.

Countless teenage girls suffer paralysis, blood clots and #brain damage from force-vaccination of Gardasil’s HPV https://bit.ly/2zY8b8U.

The vast majority of people making regulatory decisions about vaccines also have financial ties to vax companies.
https://www.newstarget.com/2017-03-03-97-of-people-making-regulatory-decisions-about-vaccines-either-own-stock-in-vax-companies-or-are-financially-entangled.html.

PROOF: Flushots are the greatest medical fraud in the history of the world. https://bit.ly/2BkybeC.

The insane vaccine industry now wants you FIRED from your job if you aren’t vaccinated. .

The vast majority of people making regulatory decisions about vaccines also have financial ties to vax companies. https://bit.ly/2yNAKa8.  

Merck in hot water over dangerous shingles vaccine that caused numerous injuries, deaths. https://bit.ly/2CeBbKV.

CDC exposed as anti-vaccine by revealing MMR dangers. https://bit.ly/2QWqe97

Robert F. Kennedy: The vaccine industry OWNS the media and controls everything they say about dangerous vaccines
https://www.naturalnews.com/2017-02-20-robert-f-kennedy-the-vaccine-industry-owns-the-media-and-controls-everything-they-say-about-dangerous-vaccines.html .

How vaccines cause 'hypersensitivity' of the immune system and lead to extreme allergies, autism and death. https://bit.ly/2zZmYQu.

So a federal bureaucracy that's supposed to protect us from outside interests... owns 56 vaccine patents. https://bit.ly/2lF3ADN

Editors of medical journals confirm: HPV vaccines cause more harm than good… science author facing death threats https://bit.ly/2C1vrGn

The most brilliant scientists working for the U.S. government do NOT vaccinate their own kids. https://bit.ly/2xxR5fX.

Mercury is much more deadly when injected than when touched or inhaled. https://bit.ly/2PSnqtm .
"After vaccination, the subjects were observed for 30 minutes for hypersensitivity or other immediate reactions. Subjects were instructed to complete a diary card for three days following immunization (i.e. Day 1 to 4) to collect local and systemic reactions "
Here’s proof that it’s actually vaccinated people who are spreading communicable disease. https://bit.ly/2BaZxoF

itd. itd.

 

opr. L. Korolkiewicz

 

 Wyszukiwarka
lokalna

Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-19    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                     Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                        
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia. Patrz Zastrzeżenie.